Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 26-09-11, 08:43
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tolis_k Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλαρακι εχω και εγω ενα παρομοιο προβλημα..
συχνα πικνα δεν ανοιγουν οι κλειδαριες.μονο αν βαλω το κλειδι στη πορτα και αν το κανω αυτο ανοιγει μονο του οδοιγου..και με τα 2 κλειδια μου το κανει αυτο.
καμια λυση??

παδια την πατησα την παρασκευη! υπενθυμιζω οτι εχω ενα Ε90 320i.
κλειδωσα με το τηλεχειριστηριο της bmw για το κεντρικο κλειδωμα κ το απογευμα που πηγα να φυγω απο τη δουλεια μ δεν δουλευε τιποτα! μπηκα με το κλειδι μεσα αλλα απο τοτε δεν ξεκλειδωνουν με τιποτα οι υπολοιπες πορτες! μονο το πορτ-παγκαζ δουλευει με τον τηλεχειρισμο! και δυστυχως ουτε το 2ο τηλεχειριστηριο δινει εντολη για ξεκλειδωμα ουτε το button μεσα στο dashboard...εχουν μεινει ολες οι πορτες κλειστες! ο τηλεχειρισμος δινει εντολη για κλειδωμα κανονικα ενω στο ξεκλειδωμα αναβουν μονο οι πλαφονιερες στο εσωτερικο κ οι κλειδαριες παραμενουν κλειστες οτι και να κανω....
γνωριζει κανεις τι μπορει να παιζει; να ειναι θεμα καμμενης ασφαλειας; ή να παιζει κατι με την μοναδα διαχειρισης καμπινας;
ευχαριστω!

υγ: θα δοκιμασω και τις μεθοδους που αναφερονται λιγο πιο πανω και θα ενημερωσω!
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση