Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 02-02-11, 15:28
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Καμμενα πιξελ ΤΕΛΟΣ...

Για να ειμαι ειλικρινης δεν αισιοδοξουσα να ανεβασω το συγκεκριμενο νημα
αλλα ο μεγαλος μεντορ, γατος και μερακλης rapid fast Παναγιωτης κατορθωσε
και εκανε το ονειρο πραγματικοτητα. Και εξηγουμαι:
Εδω και 3 περιπου χρονια ασχολουμαι με το αιωνιο προβλημα των Ε34(και οχι μονο) στο καντραν,
δηλαδη να καταραμενα καμμενα πιξελς. Δοκιμασα τα παντα(αλλα δε λουστηκα), εφαγα ολο το ιντερνετ, αλλαξα τα παντα, ξοδεψα ωρες μα το προβλημα παρεμενε.
Το μονο που απεμενε ηταν να σηκωθει η πλακετα για να ελεγχθει ολο το κυκλωμα, κατι ομως που απαιτουσε σπασιμο της πλακετας αφου ειναι εργοστασιακα πριτσινομενη.
Και να ο Παναγιωτης ως deus ex maquina ηρθε στο μυαλο μου ως τελευταια λυση.
Ο τρελος επιστημων δεν αρνηθηκε οποτε και γω εκανα την πλακετα πακετο και την εστειλα
Θεσ/νικη. ''Δασκαλε-του λεω-το κρεας δικο σου τα κοκκαλα δικα μου, ξεσκισε τη και μπορει να φτιαχτει''...Το αποτελεσμα μας δικαιωσε επιτελους...

Να σημειωθει οτι στο ιντερνετ υπαρχουν οδηγιες επισκευης καντραν για Ε34 ΑΛΛΑ ολα αφορουν τετραπριζα καντραν(525,530 κτλ) και οχι 2πριζα οπως το δικο μου και οι πλακετες ειναι τελειως διαφορετικες, επομενως ο Μεγας Γατος ξεκινησε στα τυφλα...Παγκοσμια πατεντα..!!!!!!
Μονο ο Παναγος απο Σαλονικη φτιαχνει πιξελ ρε παιδια αλλα τα πιανει χοντρα..!!!!!!




Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stelmaniac : 02-02-11 στις 15:31
Απάντηση με παράθεση