Θέμα: Ε90 320d
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 19-06-08, 13:50
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Chalyps Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην το γυρίσεις ακόμα!!!!!!!!!!!τέτοια αυτοκίνητα δεν τα καβαλάς κάθε μέρα....κάνε το κορόιδο πες είμαι εκτος πόλης αποκλεισμένος βρες κάτι βρε παιδί μου....!!!!!!!
Είναι ένα sedan ασημί με M-Pack Set, δερμάτινα bucket, Navi, Ηλιοροφή, κουρτινάκια και γενικά σχεδόν όλο τον κατάλογο των έξτρα!!

Το αυτ/το αυτό είναι αντικατάστασης και η τιμή του σήμερα - με 3900ΚΜ που έχει - είναι 62000€.......το δικό μου το παίρνουν για 33000€ άρα θέλουν άλλα 29000€!!!

Αλλά παιδιά πως πάει έτσι, δεν το περίμενα.....επιταγχύνω σε φανάρι και μπαίνει το ESP σε λειτουργία αμέσως παρά το αυτόματο κιβώτιο & τα 18άρια λάστιχα!!! Προσπαθώ να το τελικιάσω στον Autobahn και πάει 250Κμ/Ω για πλάκα!!!!

Θα το γυρίσω τ'απόγευμα, έχω διαδρομή 10Κμ στον Autobahn μέχρι να φτάσω, ξέρετε πως θα το πάω έ??
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση