Θέμα: mini cooper s r56
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 10-09-14, 14:28
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Φιλε lunatic. Δε μου το χαλας καθολου. Μπορω να μιλαω ωρες για αυτοκινητα. Λοιπον ας βγουμε λιγο εκτος θεματος και θα σου πω μερικα πραγματα για το gti mkv. Απλα εκπληκτικο... Ισως ενα αυτοκινητο που μου χει λειψει. Για οικογενειακο το ειχα και εγω και ηταν πολυ καλο σε χωρους κ ας το ειχα κ διπορτο. Απο δυναμη δε το συζητω. Το μοναδικο κακο αυτου του αυτοκινητου ηταν οτι δεν το ειχα παρει με dsg!!! Ψηλη θεση οδηγησης που το εκανε πιο ξεκουραστο σε μακρυνο ταξιδι, ακομη πιο ξεκουραστο κ απο την e90 και σκαλια πιο ξεκουραστο απο το sportscoupe που με 245 λαστιχο κ την evolution αναρτηση απλα μεταφερονται τα παντα μεσα... Απο καταναλωση δεν ηταν κατι τραγικο απλα λιγο πιο πανω απο το mercedes. Η γυναικα μου το ειχε λατρεψει. Αν το εχεις αποφασισει πηγαινε για μοντελο 2007+ γιατι τα νεοτερα ειχαν καποια θεματακια στον κινητηρα και με τα πλαστικα στο εσωτερικο που ξεβαφαν! Για μενα αν εχεις κ παιδακι(ια) παρε το 4 θυρο ασυζητητη. Τωρα τα βρισκεις σε πολυ δελεαστικη τιμη και δεν εχεις κ φορο πολυτελειας. Επισης υπαρχουν κατι edition 30 σε τιμη ταμαμ... Πολυ καλο στησιμο στο δρομο και πραγματικα θα το ευχαριστηθεις. Ροπη απο χαμηλα και γενικα πυραυλος. Αν δε σκεφτεσαι να του βαλεις κ κανα προγραμματακι "κονσερνα" στυλ ρεβο(οι τιμες πια ειναι στο πατωμα) τοτε θα εχεις εναν πυραυλο εδαφους εδαφους... Οτι αλλο θες ρωτα... Α και απο χρωμα candy white... Χα χα χα...

Lunatic... Αν δεν κανω λαθος ειχες καποιο m3 E30 μαυρο.... Σωστα;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη drmdtsap : 10-09-14 στις 14:31
Απάντηση με παράθεση