Θέμα: s2000 driving
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 24-09-12, 08:23
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην μπερδευεσαι....αυτα που σου ειπε ο Νικ200 οτι δεν κανει το S2K για ντριφτ ισχυουν.....Οσον αφορα ομως το αγωνιστικο ντριφτ κι οχι το ''κανω το χαβαλε μου στο δρομο και στην πιστα'' και παντα με εργοστασιακο στησιμο(υπερβολικο toe in και camber),+μικρη μεγιστη γωνια τροχων και ευρος αποδοσης μοτερ κανουν ενα αμαξι δυστροπο και αναποτελεσματικο απεναντι στον υπαρχον ανταγωνισμο......
Κι αυτο φαινεται στο βιντεακι...3-4 σπασιματα να βγαλει τη μικρη ευθεια,συνεχεις διορθωσεις τιμονιου και γωνιας που βαθμολογουνται αρνητικα σ'εναν αγωνα.....
mike..δεν θα αλλαξουμε την γνωμη κανενος..δεκτες ολες..αλλα οσοι εχουν γνωση και γνωμη θα "κριθουν" σαν γνωστες (κατι που γενικα δεν κανω ποτε εγω....)..ευχομαι μονο να εχει το παιδι s2k να μας δειξει και πως πανε...εφοσον εκρινε οτι ο αλλος δεν ξερει να το παει..μονο μην γινει το κλασικο πλεον..μην μου σκασει με κανα 316 με ελευθερο διαφορικο..γιατι εκει δεν θα κρατηθω..και θα αρχισω να κραζω...πολυ φιλικα και χαλαρα..
__________________
Απάντηση με παράθεση