Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 14-05-08, 01:50
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR Εμφάνιση μηνυμάτων
Γενικα για τα Μ και οχι για καποιο μοντελο ειδικα τα αρνητικα που εχουν κατα την γνωμη μου ειναι.
1)Η πολυ υψηλη καταναλωση.Δεν ειναι μακρια ο καιρος που η βενζινη θα κοστιζει 1,5 ευρω και βαλε. Με αυτα τα δεδομενα και με την προυποθεση οτι καποιος το χρησιμοποιει για το καθημερινο του αυτοκινητο, θα φτασει να χρειαζεται ενα μισθο για βενζινη και μονο...Επισης πολυ ακριβο κοστος συντηρησης αδικαιολογητα για μενα απλα και μονο γιατι τα ανταλακτικα του φερουν το σημα Μ
2)Πολυ ακριβο αυτοκινητο για την Ελλαδα.80000 ευρω στο δρομο για να με μεταφερουν στην δουλεια μου και να κανω την βολτα μου τα ΣΚ? Τα θεωρω υπερβολικα για ενα αυτοκινητο. Ναι οκ θα μου πειτε η οδιγηκη απολαυση που προσφερει...Χμμμ ειδικα στην Κατεχακη σε ωρα αιχμης ,τρομερη απολαυση οτι και να οδηγας.
3)Ειναι ενα αυτοκινητο που θα εκθιαζω τα προσωντα του και τις αρετες του αλλα δεν προκειται να τα χρησιμοποιεισω ποτε. Ειτε γιατι σαν μεσος οδηγος δεν μπορω να φτασω τα ορια του ,ειτε γιατι ειναι πρακτικα αδυνατο στους Ελληνικους δρομους.Φυσικα υπαρχουν οι εξαιρεσεις στις 2 πρωτες κατηγοριες τουλαχιστον που το εισοδημα τους ειναι αρκετα μεγαλο ωστε να μην σκοτιζονται γι αυτα.Πασο...
Για τον μεσο και κατι Ελληνα ομως που απλα μπορει να το παρει και δυσκολευεται να το συντηρη ειμαι κατηγοριματικος...
+10000000000000000 συμφωνώ απόλυτα
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση