Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4113  
Παλιά 01-08-17, 01:02
Το avatar του χρήστη Sport_Evolution
Sport_Evolution Ο χρήστης Sport_Evolution δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-05-2010
Μηνύματα: 107
Sport_Evolution will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PetrosD Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα δεν υπάρχει κάποιος κολλητός ή ακόμα και η σύντροφος, να σε βοηθήσει;


Υπάρχει μόνον ένας με τις κατάλληλες τεχνικές προδιαγραφές που επιτρέπω γενικά να βάζει χέρι ή να μπαίνει στο αυτοκίνητο αλλά με επισκέπτεται πολύ αραιά από την Ελλάδα. Γι' αυτό η αλλαγή του υγρού φρένων είναι προτιμότερο να συμπτίπτει με την επίσκεψη του συνεργάτη και......πατέρα μου. Θα με ρωτήσεις τι γίνεται στο ΚΤΕΟ (MOT) εδώ στην Αγγλία. Λοιπόν, ενώ έχω ΚΤΕΟ 1 χιλιόμετρο από το σπίτι μου προτιμώ να διανύω συνολικά 150 χιλιόμετρα και να πηγαίνω στο ΚΤΕΟ που χρησιμοποιούν οι Munich Legends, το οποίο προφανώς έχει δει τα πάντα από Μ3 και όπου εμπιστεύομαι τον μεσήλικα τεχνικό που πλέον γνωρίζω καλά. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είμαι δίπλα ση Μ3 ακόμη και τότε.

Οι Munich Legends με γνώριζαν σαν τον παρανοϊκό που πάντα μπερδευόμουν στα πόδια τους μέσα στο συνεργείο με την Cristin στην ράμπα. Πάντα δούλευα παράλληλα με τον αρμόδιο τεχνικό όταν αλλάζαμε εξαρτήματα... Ούτε τον αρχιμηχανικό τους δεν άφηνα να βάλι χέρι χωρίς να του κάνω ενίοτε υποδείξεις.

Βέβαια έτσι μάθαινα κι εγώ στην πράξη πριν ακολουθήσω solo καριέρα

Τελειώνοντας, να αναφέρω για όσους δεν το γνωρίζουν ήδη ότι η 2-λιτρη, GP-A, Labatt's M3 του αγγλικού πρωταθλήματος BTCC 1991 που είχα αναφέρει προ καιρού εδώ με βίντεο πουλήθηκε σε δημοπρασία 146,250 λίρες στερλίνες (περίπου 161,000 Ευρώ) συν την προμήθεια του δημοπράτη: http://www.silverstoneauctions.com/1...ex-tim-harvey-

Γ. Ν.
Απάντηση με παράθεση