Θέμα: M Design
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 20-04-17, 11:51
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατ αρχάς είναι εντελώς υποκειμενικό το θέμα της ομορφιάς.

Επίσης άλλο θέμα το αν μου αρέσει κάτι όταν το βλέπω live και άλλο κάνοντας την άμεση σύγκριση με το προγενέστερο μοντέλο.

Το 36 ήταν απίστευτα "λίγο" οπτικά σε σχέση με το 30 αλλά παρόλα αυτά πολύ ωραίο. Το 46 σε σχέση με το 36 ήταν από άλλο πλανήτη αλλά το 92 όχι και τόσο ιδιαίτερο. το 92 πχ έχει το οξύμωρο ότι είναι πιο φαρδύ μπροστά από ότι πίσω. Το Μ4 είναι διαστημικό από κοντά αλλά θυμίζει λιγότερο BMW και περισσότερο concept car για εμάς τους παλιούς.
Συμφωνω ακριβως με ολα,θεωρω ανεξαρτητως χρονολογιας αν μπουνε ολα στην σειρα θεωρω οτι θα κερδιζανε σε θεμα εμφανισης η Μ3 Ε30 και η Μ3 Ε46.

Η Μ4 βλεποντας την μονη της μου αρεσει,οταν αρχιζω συγκρισεις με το παρελθον....οχι τοσο πολυ.Θεωρω οτι δεν εχει να κανει με το γεγονος οτι ειναι φρεσκια ή οτι εγω ειμαι απο τους ''παλιους''.Εδω και 1 μηνα εχω εξω απο το σπιτι μου καθε μερα μια λευκη χειροκινητη () με 18αρια Μ3 Ε92,την βλεπω-την ξαναβλεπω-την εχω οδηγησει στο παρελθον σαν μοντελο-ομως ακομα εκτος απο την μπροστινη οψη που ειναι πολυ ωραια οπως ειπα οταν πρωτοεμφανιστηκε επιμενω και παραμενω στην ιδια αποψη,ωραια η μπροστινη οψη αλλα μετα δεν με κραταει κατι οπως η Μ3 Ε46 για παραδειγμα που ειναι λατρεμενη.
__________________
Απάντηση με παράθεση