Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 20-05-09, 08:39
Το avatar του χρήστη randombk
randombk Ο χρήστης randombk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 834
randombk is on a distinguished road
Κωστα με την ευθυγραμμμιση και τα ελατηρια δεν θα αλλαξουν και πολλα , γιατι ολη η ιστορια οπως σου ειπα και πριν ειναι στα (τυπου αγωνιστικα σκληρα πλαινα των POTENZA).

ενα πραγμα εχεις να κανεις.
coolare γιατι τα CONTI ειναι κορυφαια λαστιχα βαλε πιεση 32-33 και ασε να φαγωθει η κολα.
Με τον καιρο θα σκληρηνει και λιγο το λαστιχο δεν γινεται αλλιως.

Σκεψου και το αλλο. Ναι μεν με 19ρια POTENZA θα ηταν καρτ το αμαξι σου αλλα θα κοπαναγε πολυ! Τωρα εχεις βαλει μια μεση κατασταση οπου εχεις και πολυ καλο κρατημα και λιγοτερο κοπανημα οποτε μην σκας , ολα ειναι μια χαρα

Ασε εχω σκασει! Εχω πανω στο αμαξι μου πραγμα το οποιο λεει MADE IN JAPAN! και εννοω τα POTENZA!

Εβαλα αυτα που βαζει η BMW πρωτη εγκατασταση BRIDGESTONE POTENZA RE050A RFT(W)



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostasz4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελα ρε συ, και τωρα το λες παει τωρα στα επομενα εαν ειμαι με το ιδιο αμαξι.
Θελω να βαλω αυτα τα εατηρια που περιμενω εδω και 2 μηνες πληρωμενα ηδη και να κανω και την ζυγο, ευθυγραμμιση και μετα να πω εαν βελτιοθηκε καθολου, παντως απο μερα σε μερα που το κανω βολτες μιας και θελω να πατησουν τα λαστιχα με 34 πιεση αρχιζζω και καταλαβαινω οτι το αμαξι παταει καλυτερα.
τωρα 2 ειναι τα τινα ενα να εχω συνηθισει και 2ο να εχει αρχισει να φευγει η κολα απο τα λαστιχα κια να κρατανε καλυτερα τι να πω, θα ενημερωσω αμμεσα μολις μπουν και τα ελατηρια ..

Ποτενζα πια εβαλες???????????
Απάντηση με παράθεση