Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 15-05-17, 01:13
petrosarch Ο χρήστης petrosarch δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-08-2012
Μηνύματα: 43
petrosarch is on a distinguished road
Rapidfast....επειδη δεν ειμαι πολυ σχετικος....δεν το πολυκαταλαβα αυτο που μου εγραψες..
Ενημερωτικα απο την Παρασκευη το βραδυ που μου ανεβασε θερμοκρασια , μεχρι σημερα Κυριακη βραδυ ολα ειναι κανονικα..!!! δλδ σταθερη θερμοκρασια. Φυσικα δεν το πολυδουλευα το Α/C απο φοβο. Κατα διαστηματα ανοιγα καπο και εβλεπα αν δουλευει το βεντιλατερ στην μεγαλη σκαλα και στην μικρη σκαλα, ολα οκευ.
Τωρα δεν ξερω σε τι να κανω ελεγχο.??? Ο ηλεκτρολογος υποθετω να ξερει να τα ελεγξει σωστα και να λυθει το θεμα. Δεν ξερω παντως αν αυτο εχει σχεση με ενα αλλο θεματακι που εχω με το A/C...
δλδ....οταν ανοιγω a/c ...μετα απο 2-3 λεπτα , ξαφνικα μονο του ανεβαζει και δουλευει στο μαξιμουμ , ενω το χειριστηριο μου δειχνει στο πολυ πιο χαμηλα..!!! Σε αυτο το θεμα ο ηλεκτρολογος μου ειπε οτι μαλλον φταιει η αντισταση καλοριφερ που βρισκεται στο ντουλαπακι μεσα.. ετσι μου την ειπε.. Αυτο παντως πιστευω να μην εχει σχεση με την θερμοκρασια , με το βεντιλατερ κ.λ.π. Ευχαριστω για τον χρονο σου , οι γνωσεις σου ειναι απαραιτητες ...ΒΒ
Απάντηση με παράθεση