Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 25-10-13, 20:06
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M8CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ξερω τι εννοεις εχει Υποστει αρκετα αλλα μολις το πηρα τα 6.5 χιλιαρικα εφυγαν για πλακα σε σερβις ολες οι φλαντζες επρεπε να αλλαχτουν και αλλαχτηκαν σε μοτερ - σασμαν (εκτος των κεφαλων ητανΟ.Κ.) το σασμαν ηθελε η κεντρικη τσιμουχα αλλαγη εχανε ενα ειδικο δαχτυλιδι στο σασμαν επρεπε να αλλαχτη αλλαχτηκε διοτι ο λεβιες δεν λειτουργουσε σωστα μου ειπαν εγω δεν το καταλαβαινα (μηπως ξαναχα τετιο αυτ. ποτε να ξερω?) οταν εγινε τοτε ειδα τι διαφορα , Βαση μοτερ η μεγαλη η Κατω η Στρογγυλη αλλαχτηκε ειχε σχισμες και τρεχανε τα λαδια της (Ακομη και η βαση του η μεγαλη εχει λαδι μεσα) 4τραδα δισκοι - τακακια καινουργια τα Μανησια Original , Προγραμμα Βελτειωσης Chip Tuning 700 euro και για ελευθερας απο καταλυτες εξατμιση για να δωση αποτελεσμα εγινε κι αυτο 425PS στις Νορμαλ 5.300 σ.α.λ. + στην τιμη μεσα και η Απομακρυνση του Περιοριστη Κοφτη Ταχυτητας στα 250χ.α.ω. Ζαντολαστιχα Παραγγελια 5.000ευρω που οι Πισω ειχαν βγη για 2 Αμαξια στο Κοσμο Porsche GTR Carrera και Merc. XLR600 / F1 Mc Laren BBS Le Mans 11ρες σε Πλατος πισω σε πλατος για μπορεση να παρη λαστιχο 315/25/19 με δεκαρες μπροστα σε πλατος δηλδ. αν σου βαλω Xenon, Στερεοφωνικο Πηγη /////ALPINE ( Το Μανησιο Hi Fi Stero System που εχει βαλει η ///Μ ΔΕΝ το πειραζω) Ψυγεια καινουργια Bordcomputer καινουργιο με Instalation Βαψιματα και πολλα αλλα που αν στα βαλω ΟΛΑ με τις Αποδειξης που τις Κρατω οχι φαφλατολογιες στο αυτ. εχω δωσει παραπανω απο οτι το αγορασα φιλε μου οχι ελλαδα φυσικα αλλα στη βιεννη τοτε που μπορουσα και εβγαζα ενα χιλιαρικο τη βδομαδα καθαρο οποτε δεν πθιστευω να εχει Υποστη τιποτα αλλα Πεταει στα συνεφα γιατι Αμφιβαλω αν Υπαρχουν αλλα 850 που να εχουν αυτα που εχει σε Τοp αυτ.
Να Φανταστης το αυτ, εμεινε μεσα στην BMW Winter Simmering Wien , 2,μιση μηνες γιατι ενω εφτιαχναν κατι εβλεπαν και αλλο και τα ανταλαχτικα του καναν κανα 4 μερες να ρθουν απο τα Κεντρικα στο Munchen π.χ. η Μια η φλαντζα του καρτερ η Μεγαλη εκανε 170 ευρω (εχει και μικρη διοτι το αυτ. εχει 2 καπακια καρτερ ενα μεγαλο και στο μεγαλο ενα μικρο) εκει που καναν αυτα ειδαν οτι η λαστιχιενιοι συνδετηρες απο τις 2 πολλαπλες ειχαν ραγισματα μου παιρναν στο κινητο και τους Υπεδειχνα " Αλλαξτε τα ΟΛΑ καινουργια" 4 ελαστικα κομματια 1 ανα 3 κιλινδρους 180 ευρω ο ενας!
και χιλια δυο αλλα
χμμ εδω να δεις τι,,,,,εχει Υποστει φιλε μου,,,,,,, εχει γινη οχι για μια αλλα για 2 ζωες επιπλεον.
ετσι για να μηνξεχνιομαστε...

καθε φορα που μιλας για το αμαξι σου μπορεις να εχεις ανοιχτο το word και να κανεις copy paste, δεν κουραζεσαι να τα ξαναγραφεις?
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση