Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #127  
Παλιά 07-03-11, 09:05
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
στις δικιές μου περιπτώσεις η οδήγηση ήταν πολύ προσεκτική αφού δεν ήθελα να ρισκάρω μια ακινητοποίηση. Ξαναλέω ότι τα ελαστικά είναι Bridgestone potenza RE040.

Το λέω γιατί έχω διαβάσει εδώ μέσα και για άμεσα κλαταρίσματα, για runflat ελαστικά που δεν άντεξαν ούτε 100 μέτρα αλλά δεν ήταν bridgestone.

Εγώ φίλε Γιάννη φυσικά και μπορώ να λέω ότι θέλω, όπως και εσύ. Η διαφορά μας είναι ότι εγώ πιστεύω ότι δεν άντεξαν τα δικά σου ούτε 10 χιλιόμετρα, εσύ δεν με πιστεύεις λες και έχω συμφέρον να πω ψέματα.

Μήπως είμαστε σε θέση να βγάλουμε συμπέρασμα σχετικά με το ποιές μάρκες runflat αντέχουν ή ήταν μεμονομένα περιστατικά τα μέχρι τώρα?
Τα δικά μου πάντως έχω υποψία ότι αντέχουν σε όλες τις περιπτωσεις, δεν είμαι η εξαίρεση δηλαδή και το λέω γιατί είναι τόσο ενοχλητικά σκληρά που τι διάολο κάποια παραπάνω ενίσχυση θα έχουν...
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση