Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 15-05-14, 00:54
SUPERCHARGER Ο χρήστης SUPERCHARGER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-08-2006
Μηνύματα: 841
SUPERCHARGER will become famous soon enoughSUPERCHARGER will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konoss Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα οσοι νομιζουν οτι μονο ο Ελληνας ειναι το λαμογιο μαλλον κοιτουν κατι λαθος , δεν ηταν Ελληνας αυτος που χαλιναγωγησε το Libor αλλα η UBS και το μονο που επαθε ηταν να πληρωσει 1.5 Δις Ευρω ( της κλα_αν τα αρχ_ _ ια με λιγα λογια ) , δεν ηταν Ελληνας αλλα η deutsche bank με τα τοξικα παραγωγα και τα διπλα βιβλια αλλα ουτε μπορεις να πεις οτι ειναι Ελληνες το 10% των Ελβετων φορολογουμενων που φοροδιαφευγει . Επισης η ισονομια που αναφερεις που εφαρμοζετε στο σημερινο συστημα ? Εκτος και αν εννοεις οτι υπαρχει μια ισονομια για τους απλους ανθρωπους και αλλη μια για αυτους που κανουν κουμαντο σε αυτη τη χωρα .

Οποτε εγω εχω να πω φτανει με την καραμελα οτι ο Ελληνας ειναι το λαμογιο , δειτε λιγο ποιο πισω στην ιστορια της Ελλαδος και πειτε μου αν υπηρχαν τα λαμογια που αναφερονται αρκετοι Η' αν τα λαμογια δημιουργηθηκαν μεταγενεστερα γιατι βρηκαν χωρο να υπαρξουν ειτε επειδη οι ελεγχοι γιναν πολυ ελαστικοι ειτε επειδη βολευε να δημιουργηθουν και να υπαρχουν σημερα ωστε λεω εγω τωρα να μπορει να διαιρεθει ευκολοτερα η κοινωνια στο μελλον .
Τα μεγαλυτερα λαμογια που ξεπλενουν το χρημα ολου του πλανητη, ειναι αυτοι............
__________________
Τα αλογα δεν ειναι στραγαλια...............
Απάντηση με παράθεση