Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 11-12-18, 14:49
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε ειχε pss και εβαλα ps4s. Μ' αρεσουν πολυ τα καινουρια. Κρυα κρατανε καλα, ζεσταμενα πολυ καλα, πελμα μετριο προς σκληρο. Θα δειξει ποσο θα κρατησουν
Τα παλια ηταν 4ετιας αλλα με φουλ πελμα και οταν ζεσταινοσαντο κρατουσαν. (19αρες ομως)
Αυτό είναι το θέμα ότι το 4s σε 18 δεν έρχεται στην Ελλάδα.
Βέβαια είναι μικρές οι διάφορες σε σχέση με το 4 αποτι διαβάζω και περισσότερο σε χρήση πίστας. Μάλλον έχει πιο ενισχυμένο πλαϊνό και σκελετό το S.
Τώρα μπροστά στις απεξ φοράω ps4 αλλά παρόλο που είναι φαρδύ και έχω και 2.5 μοίρες καμπερ σε κάποιες στροφές μου βγάζει λίγο μούτρα και γενικά μου είπε ο λαστιχας μου ότι κι άλλος πελάτης του παραπονέθηκε ότι γλιστρούσε με τα Michelin και τα έβγαλε και έβαλε Continental.
Στο νετ πάντως το κοντι 6 το βαθμολογούν δευτερο με μικρή διαφορά από το πρώτο (Michelin ps4s). Χάνει λίγο αποτι λένε το κοντι λόγω πιο μαλακού πλαϊνού.
Σε καλή και στεγνή άσφαλτο πιάνουν και ας είναι παλιά (Kumho και Michelin που έτυχε να έχω δοκιμάσει μεταχειρο πίσω).
__________________
Απάντηση με παράθεση