Θέμα: M3 vs 911
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 18-04-11, 15:45
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
μα Θωμά αυτό που τσαντίζει είναι ότι

ΟΤΑΝ ΤΟ CSL ΚΟΙΤΑΓΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ (ή για μένα ήταν και πολύ καλύτερο από) ΤΑ 996 GT3 ... τότε όλοι λέγανε ότι το Μ είναι μπροστά από το Πόρσε και μπράβο κλπ κλπ

τώρα που το division έχει ρετάρει εντελώς ... ΞΑΦΝΙΚΑ όλοι λένε "Μα γιατί συγκρίνεις τα Μ με τα 911"

μα με τι να συγκρίνω τα αμάξια του division ??? με το S3 ???

Ρε παιδιά σοβαρά υπήρχε άνθρωπος την εποχή του Ε46 να θεωρεί ότι είναι επιτυχία να είναι καλύτερο το Μ3 από το ΤΟΤΕ S3 ???? ...
ακριβώς όπως τα λές είναι βαγγέλη...απλά βλέπεις, υπάρχει κοινό που ότι και να βγάλει το
division, πρέπει να το προσκυνάμε...εδώ βλέπουμε να τουρμπίζουν τα s μοτέρ, και τα
κακομοίρικα τα 316 - 318, τα αφήνουν στην μοίρα τους, λές και είναι κομπλέ και δεν τους
λείπει τπτ...εδώ με πελάτη προχθές κάναμε πλάκα και πατούσαμε αυτός με 316 και εγώ με
το ίμπιζα, και ή πειγαίναμε μαζί, ή έμενε πίσω μέχρι το κούμπωμα της τρίτης...
άσκοπη νομίζω είναι η κουβέντα, μιάς και τα ντοκουμέντα δεν αφήνουν περιθώρειο για
συζήτηση...GTS-1600 κιλά περίπου, σε ένα αμάξι που είναι με κλουβί, χωρίς εξοπλισμό...
απο εκεί και πέρα τι να πούμε. πέρασε μια χρυσή περίοδος στο σκάφος του Ε46, και μετά
τέλος. επίσεις, όσοιι έχουν οδηγήσει μέχρι σήμερα Ε46 και Ε92, έχουν σχεδόν όλοι το ίδιο
συμπέρασμα. το 92άρι είναι χλιαρό, και τα κιλά του φαίνονται.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
θα συμφωνήσω με το σχόλιο του 59 και σήμερα...το πιο ωραίο είναι που το 997 2S είναι
355 άλογα αν δεν κάνω λάθος, μέχρι και του 09 τα μοντέλα νομίζω. το συγκεκριμένο
είναι του 07...
Απάντηση με παράθεση