Θέμα: S54 stage 1
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 09-10-07, 10:37
Το avatar του χρήστη NICK_M3
NICK_M3 Ο χρήστης NICK_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-09-2005
Μηνύματα: 1.221
NICK_M3 will become famous soon enoughNICK_M3 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strax Εμφάνιση μηνυμάτων

Ο Βαγγέλης μίλησε ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ, αν και εγώ βλέπω το παρόν thread σαν μια απέλπιδα προσπάθεια να σταματήσει τον κατήφορο των μπαξιμάτων...
χαχαχαχαχα!!!!

καλό!!!!

ειναι νομίζω η νεα μάστιγα της κοινωνίας μας...




περαν της πλάκας ομως....

για κάποιον που αρκειται σε ηδη πεπατημένες οδους τα πιο πανω ειναι και τα πιο λογικά...

μετα απο τοσο ψαξιμο που εχει γινει στο εν λογω άυτοκίνητο εαν θέλεις μπορείς να βγάλεις και παραπάνω πράγματα....

το θέμα είναι εαν αξίζει να το κάνεις....

υπάρχουν λύσεις που για μας ( τους περισσοτερους ) φαίνονται extreme και τα λεφτά τους είναι απαγορεύτικα....

στο εξωτερικό την βελτίωση την έχουν πάει πολύ πιο μακριά απο οτι εχουμε δει σε γενικότερα πλαίσια....

κάτι τέτοιο προσπαθώ να τελειώσω και εγω πλέον στο δικό μου αμάξι αλλά επειδή ζω στην ελλαδα και επειδή γενίκοτερα είμαι άτυχος αντιμετωπίζω αρκετες δυσκολίες....

ελπίζω όμως σύντομα να τελειώσω και να μπορέσω να γράψω τις εντυπώσεις μου απο ενα διαφορετικό Μ3....

χωρίς να ανοίξεις μοτερ αυτά που αναφέρει ο βαγγέλης είναι τα πιο σωστά βήματα...

όπως τόσο καιρό λέω....

αυτό που έκανε ο βαγγέλης είναι οτι δεν φούντωσε να πιάσει να μπάξει απευθείας...

αντιθέτως με μένα που του πέταξα τα ματάκια εξω....

πλέον, το μόνο που μπορω να πω μέχρι τώρα, στο μοτερ το δικό μου "μαμα" εχουν παραμείνει το μπλοκ εξωτερικα το σαζμαν και ο άξονας μετάδοσης( οχι για πολύ ακόμη και αυτός...) αλλά ελέω κάποιοων ασυνείδητων δεν έχω το αμάξι στην κατοχή μου για να μπορέσω να μηλήσω με νούμερα και κατόπιν δοκιμών....

εις το επανειδείν λοιπόν με νέα πιο ενδιαφέροντα.......
__________________

Natural Aspirated...
12,7 compression ratio,CSL intake,288/280 cams,head work
much much more...
QSDS
...

Mια ζωή Μ3 που είναι πουταν@ και κυρία...
Απάντηση με παράθεση