Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 18-02-09, 14:36
Το avatar του χρήστη giannis_E-46
giannis_E-46 Ο χρήστης giannis_E-46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Μηνύματα: 594
giannis_E-46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από randombk Εμφάνιση μηνυμάτων
Πριν λιγο το πηρα απο σφακιανακη το τουτου...
Λοιπον!
Εγω τρυπα στο παγουρι δεν ειδα!
βαλαμε το καινουργιο πανω παλι τα ιδια!
τελικα με τα πολλα ζορια ειδαμε οτι η αντλια νερο ειναι μουσκεμα διοτι πανω της τρεχουν νερα απο τον θερμοστατη.
Αλλαξαμε και θερμοστατη!
Τωρα το πηρα και εχω φυγει απο τις επομενες μερες θα δειξει!

Αυτααααα...
φιλε τι μου θυμισες τωρα. περυσι το καλοκαιρι αυγουστο συγκεκριμενα ημουνα πατησιων και μου αναβει το λαμπακι. σταματαω στο πρωτο βενζιναδικο και μου λεει ο τυπος θα σου συμπληρωσω νερο και εισαι οκ. το λαμπακι σβηνει αλλα μετα απο λιγο αναβει και σταματαω σε αλλο βενζιναδικο βλεπεις ηταν παρασκευη κοντα στα μεσανυχτα και βλεπω πως τρεχαν νερα απο κατω. η απαντηση του πηγενε σπιτι και αυριο συνεργειο. κανα κολαρο ελεγα η ακομα χειροτερα φλατζα. την δευτερα παω στον κορφιατη μου λεει εχει τρυπησει το παγουρι και θα το αλλαξουμε. το αλλαζει και το αμαξι κανει αρυθμιες. μου λεει πρεπει να το αφησεις εδω να κανουμε ελενχο φλατζας και τα σχετικα. την αλλη μερα ξαναπερναω και μου λεει ηταν θερμοστατης τελικα. ζηταω το παγουρι εμφανη τρυπα δεν βρηκα ουτε εγω και πληρωσα τα μαλια της κεφαλης μου γιατι ως συνηθως τα χρεωσε ολα ελεγχο φλατζας, κολαρων κτλ.
__________________
το τσιγαρο ειναι θανατος αργος αλλα ποιος βιαζεται να πεθανει........................................... ....[
Απάντηση με παράθεση