Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 15-04-09, 08:27
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ????????????

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε m_power_lunatic πιστεύω πως ένας "μη ψαγμένος" οπως με θεωρείς δεν θα καταλάβαινε καν διαφορά για το τιμόνι και το θέμα τρακαρισμένο φτερό θα το έπαιρνε ως κάτι δευτερεύον. Επειδή λοιπόν είμαι ψαγμένος και ψάχνομαι συνεχώς διαπιστώνω πράγματα, και αφού στο θέμα μεταχειρισμένο m3 δεν έχω εμπειρία, κάθομαι και συζητάω τις παρατηρήσεις μου μαζί σας, έτσι ώστε να μην την πατήσω. Γενικά σε μια τόσο δύσκολη αγορά όπως ένα m3 πρέπει να κοιτάμε τα πάντα θεωρώ...και φυσικά πράγματα σήμα κατατεθέν όπως το Μ τιμόνι. Φίλε thomelef thanx για το κατατοπιστικό videακι.
To οτι θεωρεις οτι ενα Μ3 Ε46 SMG ειναι πιο πιθανο να ειναι γνησιο οπως λες νομιζω οτι τα λεει ολα,το θεμα με το τιμονι ειναι η ελαχιστη παρατηρηση που μπορει να κανει καποιος πρεπει να εισαι τυφλος για να μην το δεις.Δεξου τις παρατηρησεις ολων αλλιως καηκες!Φιλικα παντα εεεεε??????Αν δεν καταλαβες για αυτο που σου ειπα πριν το αν ειναι manual η SMG δεν εχει σχεση με το αν ειναι μετατροπη η γνησιο.
__________________
Απάντηση με παράθεση