Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 20-05-18, 09:39
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Various.t Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπέρα είμαι νέος στο forum.θα ήθελα να ρωτήσω άμα αξίζει ακόμα και σήμερα η αγορά της 46ξαρας την 1.6 με βάσει την τιμή σαν μεταχειρισμένο.και αν ναι θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο και τη να προσέξω γενικά στο αμάξι πανω (κινητήρα βασικά.ειδα κάτι n40 n45 που λέγατε αλά δεν κατάλαβα σε τι μοντέλο αντιστοιχεί.)εχω ακούσει ότι δεν έχει της καλύτερες επιδόσεις υπάρχει τρόπος από τα 115hp να πάει στα 140-160 άλογα με φυσιολογικές τιμές?(σαν μαμά επιδόσεις ειναι γενικά ικανοποιητικό? γενικά είναι ένα αμάξι που μου αρέσει το εχω ερωτευτεί και δεν βρίσκω κάτι καλύτερο κατά την δική μου άποψη σε στήσιμο και ποιότητα εσωτερικού και ομορφιάς στα λεφτά που το πουλάνε μεταχειρισμένο 4.000-7.000 χιλιάρικα
Αν θες 140 άλογα θα πας σε 318, 2000 κυβικών...
Δεν θα πάρεις 316 γιατί δεν υπάρχει τρόπος να ανεβάσεις τα άλογα..
Σαν μαμά επιδόσεις το 316 ήταν βασικό όχημα ούτε αργό το λές, ούτε γρήγορο απλά επαρκές.
Για την εμφάνιση, είναι καθαρά υποκειμενικό.
Για την ποιότητα εσωτερικού και το στήσιμο θα σου πω τα ακόλουθα..
1) Η ποιότητα των υλικών γενικά είναι μέτρια. (πρόσεξε όμως οι χώροι του είναι μικροί).
2) Το αυτοκίνητο στο δρόμο είναι καλό σε φυσιολογικούς ρυθμούς..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση