Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1446  
Παλιά 04-01-18, 14:21
Το avatar του χρήστη BladeGT
BladeGT Ο χρήστης BladeGT δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-02-2008
Μηνύματα: 198
BladeGT is on a distinguished road
Συμπληρωματικα λοιπον να γραψω γιατι συγχιστηκα στο πρωτο ποστ

οτι απλα αντι να πειτε οτι ειναι λαθος απο την αποψη οτι δεν καλυπτει η ασφαλεια κ το τι κινδυνους εχει ολο αυτο προς 3ους κλπ καθεστε κ λετε γυφτο καποιον επειδη θελει να εχει κατι που αντικειμενικα μπορει να εχει αλλα το αδικο φορολογικο συστημα λεει οχι....

Κ ολα αυτα τα εξοδα που εγραψα πιο πανω εννοειται οπως καποιος αλλος εγραψε φοβασαι να κυκλοφορησεις. κι εγω πρωτοχρονια φοβηθηκα να το βγαλω εξω μην υπαρξει ατυχημα, δεν περναω καν απο τα γνωστα μερη για να παω προς τον προορισμο μου μηπως με πιασουν κ γενικα δεν χαιρομαι το αμαξι οπως θα αρμοζε με τοσες στερησεις που εχω για να το εχω στη κατοχη μου.
Γι αυτο εχω και 14.000 χλμ μονο.
Θελω να παω εξωτερικο ταξιδι και φοβαμαι κ παει λεγοντας.
Προσωπικα μιλωντας ειμαι σε σκεψη λοιπον να το δηλωσω για να το χαρω. Τωρα πια που σχεδον το εχω κανει καινουργιο υστερα απο 2 χρονια με τα μαζεματα που χρειαζεται για να ειναι ενα σωστο λειτουργικα αμαξι και να μου δωσει την απολαυση που θελω.
Ο μονος φοβος ειναι οτι αυριο μεθαυριο θα εχω παραπανω υποχρεωσεις και θα φτασω στη κατασταση να το σκοτωσω μαζι με ολους τους κοπους μου γιατι το κρατος ΜΠΙΙΙΙΙΙΠ-ται.....

ΟΠοτε οχι φιλε μου δεν δεχομαι καποιος να με αποκαλει εμενα κ αλλους παρομοιους γυφτο γι αυτο το λογο.

Γυφτους να πεις αυτους που μας κυβερνουν και μας κλεβουν μες τη μαπα κ που εχουν τοσα χρηματα κ θα κλεψουν ακομα κ τα 500 ευρω.
Απάντηση με παράθεση