Θέμα: e36 look m3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 12-03-18, 00:10
///Mflyin' Ο χρήστης ///Mflyin' δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-11-2015
Μηνύματα: 219
///Mflyin' is on a distinguished road
Το αυτοκινητο ειναι λειτουργικοτατο με μαμα καμπερ και χαμηλωμενο ενα δαχτυλο απο τα φτερα...Μακαρι να το εβλεπες απο κοντα και να σε πηγαινα και μια βολτα για να εβλεπες πως στριβει και τι εμφανιση εχει...για την καταναλωση δεν υπαρχει καμια απολυτως περιπτωση να καταλαβεις την παραμικρη διαφορα...ή γνωριζεις να οδηγεις οικονομικα ή οχι...απλα τα πραγματα..ειναι σαν να μου λες οτι θα καταλαβεις διαφορα αν εχεις εναν συνοδηγο διπλα σου... υπαρχουν πολυ πιο σοβαροι συντελεστες στην καταναλωση απο αυτον...οσο για τη σπιρταδα τωρα, εγω την ιδια τελικη εχω και δεν εχω καταλαβει καμια απολυτως διαφορα στο γεμισμα...δε θα κυνηγησω τα δεκατα με το is...επισης με αυτα τα αυτοκινητα παιζεις μονο οπου γυαλιζει.. και οπου γυαλιζει, παιζω μεχρι και με 3η χωρις μπλοκε...στο μονο που θα συμφωνησω ειναι η καταπονηση και οι κραδασμοι οι οποιοι ομως με λιγη προσοχη μειωνονται σε μεγαλο ποσοστο...το αμαξι δεν ειναι καθημερινο εξαλλου....ουτε θα αλλαζε κατι αν ειχα 17αρα...ειδαμε και οταν ειχα 16αρες πριν αλλαξω ζαντες ποσο ανετο ηταν....οι δρομοι ειναι αχρηστοι ουτως η αλλως.
Βγηκαμε και εκτος θεματος!!!
__________________
Sideway is the right way...
Απάντηση με παράθεση