Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #117  
Παλιά 25-02-18, 16:44
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos_Elegance Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ξέρεις πως με αυτό που μου λες αν πραγματικά ισχύει μου έλυσες πολλες απορίες σχετικά με το Vanos και την καύση. Το δικό μου δεν χτυπάει, φθορά φυσιολογική εχει σίγουρα λογο χιλιομέτρων αλλά οχι σε βαθμό που να ακούγεται οτι εχει πρόβλημα στο αυτί. Άρα αν αποκλείσουμε και το Vanos τότε τι μας μένει ; Μας μένει μόνο να μετρήσω την συμπίεση. (Θεωρία που ανατρέπεται με το παρακάτω). Οι σκέψεις και ερωτήματα ομως ειναι δυο : 1) γιατι το διαγνωστικό μου βγάζει απροσδιόριστη βλάβη στην θέση αισθητήρα εξαγωγής ; (Αισθητήρας εχει αλλαχθεί 2 φορές) και 2) γιατι το αυτοκίνητο απο τις 20 φορές που θα το βάλω μπροστά τις δυο φορές συνεχόμενα θα πάει σφαίρα χωρις να καεί και Φούλ επιδώσεις και τις υπόλοιπες 18 σέρνετε ;
Τι ειδους βλάβη ειναι αυτην που δεν μπορεί να την πιάσει το διαγνωστικό ;
Χα χα χα χα χα...
1) γιατί το διαγνωστικό είναι γιουνιβέρσαλ χωρίς σωστά δεδομένα...
2) γιατί Οι μηχανικοί σας είναι τρελοί για δέσιμο στην κυριολεξία....
Τα διαγνωστικά πιάνουν μόνο ηλεκτρονικές βλάβες, αλλοπρόσαλλες μετρήσεις των ηλεκτρονικών και διακοπές ηλεκτρονικών κυκλωμάτων.. Καμία μηχανική βλάβη δεν μπορεί να πιάσει το διαγνωστικό, και κανένα σφάλμα εγκεφάλου...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση