Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 11-02-14, 15:47
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
ετσι φιλκα πες μου τι θα εκανες
εχω ενα μοτερ με σασαμαν πλεξουδα και εγηκεφαλο οπως προειπα.
ολα αυτα τα πηρα σχεδον τζαπα απο ενα κολλητο φιλο ετσι για μια εξυπηρετηση που τπυ ειχα κανει καποτε
το μοτερ και ολα τα πραγματα τα φορουσε στην μπεμπουλα του που ητανε χαρτι ,με 60000 χιλ μονο.
μετα απο ατυχημα δεν καταφερε ποτε να φτιαξει το 46 αρι του και του εμεινε ενα καινουργιο μοτερ στο ραφι.
το μ44 που πηρα στην αρχη βγηκε πατατα και το κατστημα που μου το πουλησε οχι απλα το πηρε πισω αλλα πληρωσε και ολα τα παραπανω δικα μου εξοδα(μαγκας και πολυ ενταξει ο μαντρας)
το μονο κακο ειναι οτι κανεις δεν περνει το 2.2 μοτερ ανταλαγη λογω κυβικων οπως λενε,χωρις να μπει σε κοπο καν να δει εστω σε τι κατασταση ειναι
η δικη μου αρχικη σκεψη ηταν απλα να κουμπωνα το μ44 λογω μικρης μετατροπης και καποιας αξιοπρεποιας σε ισχυ απο το φτωχο δικο μου 18 αρι
εμεινα λοιπον με ενα πολυ καλο μοτερ στα χερια με μια ακριβη μετατροπη ομως και προσπαθω να βγαλω ακρη απο ανθρωπους γνωστες .
να το πεταξω ΚΡΙΜΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΑΙΣΧΟΣ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ
που να βρω ζ3 2.2 τροπετο χωρις μοτερ
για αυτο ρωτω για το καθε τι ξεχωρστα μηπως και τα βρω σκορπια
ξερω .....θελω........
1.βασεις
2 καρτερ οπως λες
3.κεντρικο.
4.διαφορικο
5.εξατμηση απο εμπρος εως πισω
6.και δεν ξερω τι αλλο
εσυ θα το πετουσες τετοιο μοτερακι εδωσα ξεφτυλα λεφτα και στους μαλακες που πηγα να το αλλαξω δεν ζητησα χρηματα μια απλη ανταλαγη ειπα να κανουμε
να περιμενω τι.... μηπως βρεθει κατα τυχη κανενα ζετακι 2.2 που τετοθια τυχη στο καπακι και μοτερ και αυτοκινητο
Απάντηση με παράθεση