Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 28-07-08, 10:59
Το avatar του χρήστη veliopou
veliopou Ο χρήστης veliopou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-04-2005
Μηνύματα: 243
veliopou is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmer316 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου άλλαξε η BMW το αυτοκίνητο????
Για πες μας περισσότερα...
ναι, η ιστορία είναι γνωστή την έχω γράψει όλη στα τεχνικά θέματα για την σειρά 1 με τίτλο πρόβλημα στο 116.
για να τα πω με συντομία, είχα το 116 μοντέλο 07/05 και μετά από ένα χρόνο μου έκανε κάποια κομπιάσματα, και μου άναβε συνεχώς το λαμπάκι του κινητήρα. όταν λέμε όμως συνεχώς φαντάσου κάθε 25 μέρες περίπου ήμουν στο συνεργείο. είχα χάσει σχεδόν όλη μου την άδεια για να πηγαίνω συνεργείο.
στο τέλος τους είπα ότι δεν πάει άλλο αυτή η ιστορία και αφού δεν ξέρουν τι είναι αφού δεν μπορούν να το φτιάξουν, να το πάρουν πίσω. δεν το δέχτηκαν στην αρχή και μετά πήγα με δικηγόρο. τότε μόνο θορυβήθηκαν. ο τεχνικός διευθυντής της κάθετης μονάδας που είχα πάρει το αυτοκίνητο και το πήγαινα, έκανε μια έκθεση στα κεντρικά που έλεγε ότι δεν γνωρίζει ποιό είναι το πρόβλημα, και πως να διορθωθεί. μετά από πολλά μου εκαναν μια πρόταση να πάρουν το αυτοκινητό μου πίσω για 25.300 ( το είχα αγοράσει 27.000) και να πάρω ότι θέλω με αυτά τα λεφτά ή να συμπληρώσω και άλλα.
το δέχτηκα και το πήραν πίσω.
τώρα αν με ρωτήσεις τι απέγινε το αυτοκίνητο που τους έδωσα να σου πω μόνο πως μετά από 15 μέρες το είδα στην έκθεση μεταχειρισμένων να πουλιέται.
Απάντηση με παράθεση