Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 11-03-11, 17:15
Το avatar του χρήστη halkida116mpack
halkida116mpack Ο χρήστης halkida116mpack δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 366
halkida116mpack will become famous soon enoughhalkida116mpack will become famous soon enough
συμφωνω οτι πρεπει να οργανωθουμε αλλα να ξερετε οτι τους πηγαμε και με το καλο, πριν τους τα σερνουμε με το κακο
δεν ειμαστε οι κανιβαλοι που κατεβηκαν απο το βουνο και αρχησαν να τους βριζουν
θελω ομως να μου πειτε πως διασφαλιζω οτι η βενζινη που κανει ενα σεντ περισσοτερο ειναι και καλυτερη απο την φθηνοτερη...πειτε μου να το ξερω
εγω βεβαια δεν το κανω αυτο ισα ισα κοιταω να ειναι και μαρκα το βενζιναδικο
τωρα αν νομιζετε οτι εμεις τα εχουμε αφησει στην τυχη τους τα αμαξια και οτι εσεις που δεν εχετε προβλημα ειστε οι προσεκτικοι και προφεσορες της σωστης οδηγησης και οτι εμεις τα ριμαζουμε ολα να σας δωσω τον αριθμο πλαισιου μου και αν βρειτε κατι που εγινε εκτος αντιπροσωπειας(μεχρι και μακτρα υαλοκαθαριστηρα,υγρα φρενων) η καποιο φαουλ που ειπα ααα αστο δεν μαμιεται ,σας το χαριζω το μπεμβεδακι
πριν το μπε εμ βε ειχαμε και ααααλλα αμαξια πολυ φθηνοτερα αλλα και ακριβοτερα και δεν ειχαμε το παραμικρο, δεν μας την καρφωσε μια ωραια μερα να παραπονιομαστε.
ααα για σκεφτητε εσεις που λετε οτι μπορει να φταιει ο ιδιοκτητης μηπως δεν περνετε χαμπαρι τι οδηγατε και δεν καταλαβαινετε το κομπιασμα(επειδη μας την λετε πρεπει να περιμενετε και την απαντηση)
__________________
ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)
Απάντηση με παράθεση