Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 22-03-11, 07:33
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ το ξέθαψα αλλά στις πρώτες 2 - 3 βόλτες κάποιοι πήγαν να με θάψουν.

Άσε που από το λαχάνιασμα κόντεψα να ξαναστρώσω την εγνατία από την πίσσα που έβγαζα από τα φλεμόνια μου (έχω την εντύπωση ότι αυτά τα κομμάτια που βγαίναν ήταν ζωντανά).

Το κυριότερο από όλα είναι ο προγραμματισμός και των αποστάσεων και των ωρών που κινούμαστε.

Βέβαια αυτό δεν είναι και το ευκολότερο, αλλά πλέον με τις κυκλοφοριακές συνθήκες και την κατάσταση πάρκιν που επικρατεί καλύτερα να πάρεις είτε ΜΜΜ (ΕΚΤΟΣ από λεωφορεία) είτε κανά σπαστό ποδηλατάκι.

Και εδώ να ευχαριστήσω την διοίκηση του μετρό για τα πραγματικά οικολογικά μέτρα επιτροπής μεταφοράς ποδηλάτων.
με το ποδηλατο παντα ειτε απο το πεζοδρομιο...στους στενους δρομους η με αντιθετη κατευθυνση απο τα αυτοκινητα...για να βλεπεις τι κανουν!!!!και μενα δοκιμασαν να με σκοτωσουν καποιες φορες!!!

ο λογος που επελεξα το ποδηλατο ειναι για τις κοντινες αποστασεις..δηλαδη αυτο το αχρηστο ξεκινημα του αμαξιου, να μην βρισκεις να παρκαρεις, τζαμπα βενζινες για 500μετρα και στο κατω κατω..ας καψω την βενζινη μου πηγαινοντας οπως γουσταρω να παω..και οχι για μικροβλακειες..

δοκιμαστε το..και θα δειτε ποσο συμφερει...και οχι δεν ειμαι ουτε οικολογος, ουτε προχω, ουτε τιποτα απο αυτα τα φρουτα της εποχης!!!!απλα την βενζινη μου θα την καιω οπως μου αρεσει και οχι οπως μου επιβαλλουν!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση