Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #83  
Παλιά 03-08-05, 21:23
Το avatar του χρήστη cHaOtIc_dRaGoN_Gr
cHaOtIc_dRaGoN_Gr Ο χρήστης cHaOtIc_dRaGoN_Gr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2005
Μηνύματα: 167
cHaOtIc_dRaGoN_Gr is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Και τα 17 πολλά τα θεωρώ..... Κάνα 15αρι θα θεωρούσα νορμάλ τιμή. Απο κεί και πέρα όμως, στο φόρουμ (εκτός απο αυτούς που έχουν οικονομική άνεση να αγοράσουν και να συντηρούν κάτι τέτοιο χωρίς να το πολυσκεφτούν) υπάρχουν 3 κατηγορίες χρηστών :

1. Αυτοί που ρωτάνε και ασχολούνται με οτιδήποτε πωλείται ίσα για να περνάει η ώρα τους.
2. Αυτοί που θαυμάζουν και το Μ3 Ε30 και πολλά άλλα θηρία... αλλα δυστυχώς δέν έχουν τη δυνατότητα να τα αγοράσουν ή να τα συντηρήσουν.
3. Αυτοί που ενώ εκτιμόυν κάποια πράγματα, όταν έρθει η ώρα να αγοράσουν πάνε σε μια "σίγουρη αγορά" ενός καινούριου καθότι αυτός είναι ο βασικός όρος αυτού που θα χρηματοδοτήσει την αγορά. Άν μου αγόραζε ο πατέρας μου αμάξι σιγά μη δεχόταν να δώσει 10-15 χιλιάρικα για Μ3 30αρι. Θα την έβγαζα με κάνα άτος ή κάποιο καινούριο όχημα νορμάλ τιμής (13-15 χιλ περίπου), που κατα την άποψη του "ωριμότερου" ειναι : "καινούριο, οικονομικό, έχει εγγύηση κλπ κλπ" .
Γι αυτό περίμενα να φτάσω στα 30 και να πάρω ΜΟΝΟΣ μου το 36αρι μου

Αυτη η τρίτη κατηγορία μου τα χαλάει..
Την άποψη του καινούριο να'ναι και οτι να'ναι δεν την ενστερνίζομαι.....και ούτε πρόκειται!

Θα πάρεις με τόσα λευτά εναν κουβά που αρμόζει σε μερικές ξανθούλες και θα χρειάζεται να κατέβαίνεις και να σπρώχνεις και λίγο...

Το βρίσκω παράλογο κάποιος να σκάσει τα λεφτά του για τέτοια πράγματα..
1000 φορες να βρει μια ευκαιρια μεταχειρισμενου αλλα καλου..
Οτι προβλήματα σου πετάει ενα Ε30 σε καλη κατάσταση στα 10 χρόνια,σου πετάει ενα ΜΑΤΙΖ στα 4........(οχι,δεν εχω κατι με τους κορεάτες....απλα εχω φτιάξει και μια φρασούλα...Daewoo-αν το γραφω σωστά-το π@π@ρ* του Κορεού )

Οσοι πάλι έχουν τα χρήματα για ένα καινούριο Μ3,μπορούν να έχουν και ενα Ε30 Μ3 ταυτόχρονα νομίζω.-
__________________
iT's ThE eNd Of ThE WoRlD tHaTs wE kNoW iT
BuT bMw E30 iS tHe BeSt CaR!
///M POWER
Απάντηση με παράθεση