Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #84  
Παλιά 03-08-05, 22:51
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cHaOtIc_dRaGoN_Gr
Αυτη η τρίτη κατηγορία μου τα χαλάει..
Την άποψη του καινούριο να'ναι και οτι να'ναι δεν την ενστερνίζομαι.....και ούτε πρόκειται!

Θα πάρεις με τόσα λευτά εναν κουβά που αρμόζει σε μερικές ξανθούλες και θα χρειάζεται να κατέβαίνεις και να σπρώχνεις και λίγο...

Το βρίσκω παράλογο κάποιος να σκάσει τα λεφτά του για τέτοια πράγματα..
1000 φορες να βρει μια ευκαιρια μεταχειρισμενου αλλα καλου..
Οτι προβλήματα σου πετάει ενα Ε30 σε καλη κατάσταση στα 10 χρόνια,σου πετάει ενα ΜΑΤΙΖ στα 4........(οχι,δεν εχω κατι με τους κορεάτες....απλα εχω φτιάξει και μια φρασούλα...Daewoo-αν το γραφω σωστά-το π@π@ρ* του Κορεού )

Οσοι πάλι έχουν τα χρήματα για ένα καινούριο Μ3,μπορούν να έχουν και ενα Ε30 Μ3 ταυτόχρονα νομίζω.-
Φιλε μαλλον δεν καταλαβες την εννοια της τριτης φρασης....αν ο μπαμπας σου ''χρηματοδοτει'' την αγορα και δεν ειναι και αυτος παθιασμενος για αυτο το αμαξι σιγουρα θα σου δωσει τα ιδια αν οχι περισσοτερα για ενα καινουριο παρα να σου δωσει να παρεις αυτοκινητο 20ετιας....τελος χωρις να θελω να σε ξενερωσω το Μ3 Ε30 ειναι δισευρετο τωρα και πολλα ατομα εχουν αγανακτισει αφου τα καλα ειναι μετρημενα στο ενα χερι και πανακριβα(μιλαμε για τιμεςσχεδον ενος Μ3 Ε36 321 γνησιου), πιστευεις οτι θα μπορεις να βρεις σε 6 χρονια που λες?Χλωμο εως αδυνατο...
Απάντηση με παράθεση