Θέμα: Service x3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 19-01-10, 22:39
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SpyrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλησπερα στο forum.Εχουν περασει 10 μηνες απο την αγορα της 2λιτρης, βενζινοκινητης χ3 με την οποια εχω κανει σχεδον 13000 χιλ.
εξ αφορμης μηνυματος που ελαβα απο γνωστη αντιπροσωπεια η οποια προσφερει δωρεαν χειμερινο ελεγχο στο αμαξι με εκπτωση σε ανταλλακτικα που ισως χρειαστουν,σκεφτομαι μηπως πρεπει να επισκεφτω το service για ελεγχο αν και ο υπολογιστης του αυτοκινητου μου δινει περιθωριο αλλων 16000 χιλ.επισης δειχνει και μια ημερομηνια για αλλαγη τινος πραγματος?
σημειωνω οτι εχω προσθεσει μονος μου δυο φορες 2 λιτρα λαδι διοτι ειχε πεσει η σταθμη κατω απο το οριο.
Μηπως πρεπει να αλλαξω τουλαχιστον τα λαδια αν και η εταιρια ειναι καθετη οσον αφορα τα service του αυτικινητου.
Περιμενω τις αποψεις και τις εμπειριες σας γιατι απο οσο εχω καταλαβει υπαρχουν αρκετοι κατοχοι χ3 οι οποιοι εχουν εμπειρια στο θεμα μου.
Τα 2 λιτρα λαδι δεν ειναι λιγο μεγαλο νουμερο?Εγω το 16αρακι το τεντωνω και κιχ δε βγαζει?Εγω φιλε προτεινω να τα αλλαξεις,ισως στρωσει..Ειμαι σιγουρος δηλαδη οτι θα στρωσει..Απο την αλλη,η εταιρεια αντι να επιδιωκει αλλαγες λαδιων και σερβις γενικοτερα για να εχει κοσμο στο συνεργειο της μας απωθει απο εκει..Αστειο μου φαινεται..
Απάντηση με παράθεση