Θέμα: M3 E46 AT LAST
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 14-08-06, 19:22
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS
Κατά τα άλλα ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ έχω καν ενεργοποιήσει το sport button και ΔΕΝ έχω περάσει τις 6500 rpm (παρά μόνο σε ένα άνοιγμα με 2α)

ΤΟ Μ3 ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ. Δίνει σα να το τραβάει αεροπλάνο ΣΥΝΕΧΩΣ και με όλες τς σχέσεις. Με 5η και ροπιάζει σαν 2α κανονικού.

Απίστευτη αίσθηση στα ΠΑΝΤΑ... διαγράψτε ΟΛΑ τα Post μου για Turbo το γραμμικό άνοιγμα του Μ3 ΔΕΝ παίζεται.
Όταν τα παραπάνω προέρχονται από ένα μέλος "κάστρο" της υπερτροφοδότησης έχουν την δική τους αξία.

Μία παρότρυνση Ευάγγελε: Προσπάθησε να σου "τύχει" να οδηγήσεις αυτό το αυτοκίνητο σε μια διαδρομή που να δημιουργεί αντίλαλο (ένα φαράγγι, μια χαράδρα βρε αδερφέ...). Εκεί θα καταλάβεις ότι αυτό ειδικά το μοτέρ της BMW έχει ακουστική κατασκευών άλλων (γείτονων) χωρών. Θα πάθεις την πλάκα της ζωής σου!!!
Σου εύχομαι να είναι πάντα καλοτάξιδο και μπράβο σου που ικανοποίησες ένα όνειρο της ζωής σου.
Υπάρχουν αυτοκίνητα που είναι απλά μέσα μεταφοράς, H ///Μ3 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟ.
C U out there