Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 18-09-12, 11:10
Το avatar του χρήστη Dermatis
Dermatis Ο χρήστης Dermatis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-04-2010
Μηνύματα: 286
Dermatis will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panagiotisE46ci Εμφάνιση μηνυμάτων
χθες μου παρουσιασε το προβλημα αυτο στο παραθυρο του συνοδηγου.εχω βγαλει το καλυμα και το μονωτικο .εχω ξεβιδωση και τον αεροσακο και τον εχω δεση να μην κρεμεται.
ρωτοντας σημερα καινουργιος ο γρυλος ο οποιος παει με τον μηχανισμο το μοτερακι ειναι 130 ευρο.δηλαδη τον παιρνουμε ενα 100αρικο χωρις φπα τοσο μου ειπαν 3 συνεργεια.στα 100 ευρω.τωρα εργατικα ενας ζητησε 25 ο αλλος 40 ευρω γιατι πρεπει να το κανει ηλεκτολογος .αυτο δεν μπωρω να καταλαβω σε τι χρειαζεται ο ηλεκτρολογος.....αλλιος την κανω μονος την δουλεια αν ειναι ευκολο να γλυτοσω και τα λεφτα
Φιλε μου αν γενικα πιανουν τα χερια σου .......και ακολουθησεις τις οδηγιες ειναι σχετικα ευκολο. Σιγουρα θα βρεις και κανα βιντεακι στο youtube που θα σε βοηθησει περισσοτερο ( οπως και να ειναι το βιντεο ειναι αλλιως). Οπως ειπε o rapid βγαζει μπαταρια και αεροσακο εφοσον εχεις υψηλες ηλεκτρολογικες γνωσεις χαχαχα και προσεχε μην σπασεις η γρατζουνισεις το κρυσταλο.......κατα τα αλλα ειναι ευκολο εμενα για τα 2 μου ειχε παρει 2 ωριτσες χαλαρα με καφε (χρειαζεται)!
__________________
Η Μπεμπα μου............!!!!
Απάντηση με παράθεση