Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 23-07-10, 14:13
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Ούτε εμένα μου αρέσει αλλά πολλές φορές το νέο μας φαίνεται άσχημο (ίσως μάλιστα οι φωτογραφίες να απέχουν από την πραγματικότητα). Όταν είδα την Ε90 είπα πως δεν θα αλλάξω το 46άρι με τίποτα αλλά τώρα λέω ακριβώς το αντίθετο. Γούστα είναι αυτά και κολλήματα....
Μπά, εμένα το 2005-2006 μου άρεσε το Ε90...όσο πέρναγε ο καιρός τόσο μου φαινόταν ασχημότερο (με εξαίρεση το mpack που μου άρεσε λίγο)
Το ίδιο και με το Ε92...μια μου φαίνεται καλούτσικο, μια....ανούσιο (δε ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, πάντως δεν είναι άσχημο).
Σημειωτέον ότι είμαι από αυτούς που πιστεύουν στη συνήθεια του σχήματος όσο το βλέπεις. Δε ξέρω κάτι πάει στραβά με τα νέα (μετά το 2003) μοντέλα της BMW.
Γιατί μια Ε39 ΠΑΝΤΑ φαινόταν και φαίνεται υπέροχη? Μια Ε38...ακόμα πιο πολύ...μια Ε34, μια Ε36, μια Ε30 κλπ κλπ....
Κάτι κάνουν λάθος.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
αισχροαηδιαστικά κακάσχημο.
εεε είπαν οι άνθρωποι...αφού θα τα κάνουμε σκατά με τα τούρμπο, ας του μαμήσουμε και του
σκάφους λίγο τη μανούλα.
χαχαχα φοβερό!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχα!! μπα...πιστευω οτι θα βγει ακομα πιο...αμερικανικο,δηλαδη ασχημοτερο..!!!
και μετα απο 50 χρονια ο εγγονος σου αφισες Ε46 θα εχει στο δωματιο του Δημητρη...
Αν βγεί και σειρά 3 GT θα γίνει δημοψήφισμα για το ασχημότερο αυτοκίνητο όλων των εποχών (θα μοιραστεί στο τέλος το βραβείο με τη σειρά 5 GT και 3ο θα βγεί το ssangyong kyron ή κάπως έτσι).
Απάντηση με παράθεση