Θέμα: pHoTo yOuR bMw__
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1010  
Παλιά 13-03-15, 22:43
gogos523 Ο χρήστης gogos523 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2011
Μηνύματα: 85
gogos523 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ποια πολη εισαι, αν επιτρεπεται; Ρωταω ολα αυτα γιατι κι εγω εχω μεινει Γερμανια σχεδον 3 χρονια και τετοια φαινομενα ουτε καν! Μαλιστα μια φορα ειχα ξεχασει τα κλειδια του σπιτιου μαζι με του αυτοκινητου, πανω στην εξωπορτα του σπιτιου και τ αμαξι εκει παρκαρισμενο διπλα! Επαθα ενα σοκ την επομενη το πρωι που τα ψαχνα και δεν τα βρισκα και τελικα τα ειδα πανω στην ξεκλειδωτη πορτα, αλλα ποτε ολο τον καιρο που ημουν εκει και σε οποια πολη κι αν εμεινα κι ειχα τ αμαξι εξω δεν ειχα καν το φοβο ή την ιδεα οτι θα μου εκαναν κατι!
Παντως ειχα ακουσε για κρουσματα κλοπων απο μεγαλη αντιπροσωπεια-μαντρα μεταχειρισμενων VW-Audi στην Βόννη, οτι συστηματικα τους εκλεβαν, παρα τα οσα μετρα ασφαλειας. Η αστυνομια ελεγε οτι πιθανον ειναι συμμορια Πολωνων που στελνουν αμαξια ολοκληρα ή ανταλλακτικα στη μαυρη αγορα στην Ανατολικη Ευρωπη αλλα και παντου στον κοσμο μεσω e-bay. Φυσικα πρεπει να ξερεις κι εσυ οτι εκει παιζουν πολυ στον υποκοσμο εκτος των Πολωνων, Τουρκοι, Ρωσσοι, Βουλγαροι και Αλβανοι.

Θελει γενικα προσοχη τελικα οπου και να σαι. Καλο θα ειναι να βαλεις συναγερμο, αν το παρκαρεις εξω, αν μπορεις να του βρεις ενα κλειστο παρκιν και επισης σε φωτογραφιες που δημοσιευεις να σβηνεις τους αριθμους και τα γραμματα απ την πινακιδα σου. Ποτε δεν ξερεις...
Παλι καλα που σε καλυψε η εγγυηση παντως, ελπιζω να μην ξαναχεις τετοια φαινομενα ποτε!
Έχεις pm για να μην βγούμε off topic μίας και είναι thread παρουσιάσεων
Απάντηση με παράθεση