Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 22-03-11, 14:37
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Το πρόβλημα με τον έλληνα οδηγό, είτε οδηγάει ποδήλατο είτε Ι.Χ. είτε φορτηγό, είναι ότι ΞΕΡΕΙ (δε νομίζει απλά) ότι ΟΛΟΙ οι άλλοι είναι είτε μ@λ@κ@ς είτε πήραν το δίπλωμα νύχτα, και ότι ΠΑΝΤΑ αυτός έχει δίκιο για τον δικαιολογημένο πάντα δικό του λόγο.

Πόσες φορές δεν βρίσατε (έβρισα) ποδηλάτη ή πεζό και ΜΟΛΙΣ πάρκαρα και άφησα το αμάξι έκανα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια με τον πεζό που έβριζα. Εννοείτε βέβαια πως αυτή τη φορά φταίει ο εκάστοτε οδηγός που δεν με πρόσεξε.

Το ζουμί της υπόθεσης (και έχουμε βγει τελείως off) είναι να κινούμαστε με την λιγότερη δυνατή όχληση των γύρω μας, ΕΙΔΙΚΑ των δικυκλιστών και των πεζών.

Πάντως και εγώ με το ποδήλατο όποτε βγαίνω στο δρόμο κυκλοφορώ ανάποδα με ιδιαίτερη προσοχή στα στενά είτε έχω είτε ΔΕΝ έχω στοπ (γιατι αν όλοι ακολουθούσαν τον ΚΟΚ δε θα είχαμε ατυχήματα).
απόλυτα σωστά αυτα που γράφεις...προσπαθώ όσο γίνεται να είμαι ευγενικός στο δρόμο οταν οδηγώ... παρατηρώ μερικές φορές οτι και οι υπόλοιποι είναι ευγενικοί μαζί μου και μου παραχωρούν προτεραιότητα. το κακό όμως ξεκινά απο μερικους ΒΛΑΚΕΣ , μάλιστα , βλάκες οδηγούς που δέ σέβονται τίποτα και κανέναν. έτσι λοιπόν είμαι καλός με τους ευγενικούς και κακός με του βλάκες....ετσλι και δώ άνθρωπο και πάει να χωθέι μπροστά μου χωρίς να μου ρίξει μιά ματιά με πάιρνει ο διάολος,έτσι και με κοιταξει απλά, είναι σα να μού λεει,΅ μπορώ να μπώ?¨ και τον αφήνω... κάνω κάτι λάθος? σόρρυ για το οφ τόπικ!!!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση