Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 14-05-07, 15:45
Το avatar του χρήστη onyx
onyx Ο χρήστης onyx δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-04-2007
Μηνύματα: 267
onyx will become famous soon enoughonyx will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MikeM3EVO2 Εμφάνιση μηνυμάτων
....Εχω παρει βολτα ενα Μ3,3.2 και εντυπωσιαστηκα!Ειναι αλλου τ'αυτοκινητο σε ολα του!
Το είπες μόνος σου είναι αλλού το αυτοκίνητο ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ. Οπότε μην νομίζεις ότι βάζοντας έναν κινητήρα το φτάνεις. Όντως έχει προσέξει πολλά μικρά πραματάκια η μαμά εταιρεία για να το κάνει τόσο καλό.... Δεν είναι απλό, δεν παίρνεις απλά ένα άλλο και το φοράς. Πρέπει να τα αλλάξεις όλα και ίσως και να χρειάζονται και κάποιες ενισχύσεις εδώ κι εκεί και κάποιες βάσεις εδώ κι εκεί κλπ κλπ και όλα αυτά πρέπει να περαστούν σωστά με τις σωστές ροπές σφιξίματος κλπ.... και πάλι θα αμφιβάλλεις.... Εγώ νομίζω ότι αφού έχεις την 328 στο χέρι βάλτα όλα από εκεί. Για την Ελλάδα και το βάρος του αυτοκινήτου φτάνει. Για κόντρες δεν φτάνει αλλά αν θέλεις κόντρες με δυνατότητες και ξεκινάς με BMW εύκολα ξεφεύγεις οικονομικά σε άλλα επίπεδα....
Όμορφα και απλά, θα έχεις μια αξιοπρεπέστατη 328. Ενώ αλλιώς θα δώσεις λεφτά και θα δίνεις κι άλλα και Μ3 δεν θα φτάσεις να έχεις. Εκτός αν πάρεις M3. Και M3 φτιάχνει η BMW, οι μάστορες φτιάχνουν διάφορα, ίσως και δυνατότερα από Μ3 αλλά σωστή Μ3 πολύ λίγοι....
Απάντηση με παράθεση