Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 04-07-09, 22:11
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
σε τι ειμαι λαθος ρε λευτερη????????????
στο οτι η Μ3 απο Ε30 μετεξελιχθηκε σε Ε92...?
πως μπορει αυτο να ειναι λαθος!!!!!!!!!!!!!

το οτι δεν ξερεις προσωπικα τον παντελη, τι σχεση εχει...?
ουτε εγω τον ξερω...
τι εχει να κανει η διαπιστωση αυτη με το θεμα?



δεν ρωταω εγω. ο γεωργιου...
προφανως γενικα εννοει...
Ναι μετεξελίχθηκε σε Ε92, αλλά μόνο τα σίδερα, σωστά;
Δε μπαίνω στη σύγκριση ποιο είναι καλύτερο καθώς δε χωρά αμφισβήτηση.
Το βλέπεις πολύ λογικά και εγώ πολύ ρομαντικά!

Είπες η αγαπημένη σου Ε30, και ελπίζω να ξέρεις καλά ότι οι αγάπες μένουν στο χρόνο και ότι πάντου και πάντα θα υπάρχουν 20χρονα πιπίνια(γυναίκες δλδ), τα δικά μας (και στην προκειμένη το Ε30 Μ3) 20 χρονα πιπίνια όσο και αν γεράσουν θα είναι τα δικά μας 20 χρονα πιπίνια. Καταλαβαίνεις;


Από την άλλη ναι συμφωνώ ότι το Μ3 Ε92 είναι από τα πιο ολοκληρωμένα οχήματα.

Και λέω από τα πιο και όχι ΤΟ πιο ολοκληρωμένο, γιατί σε μια χώρα με 1 πίστα (ουσιαστικά) ,στο δρόμο (τον ελληνικό)πιστεύω ότι υπάρχουν πολύ ισχυροί και άξιοι αντίπαλοι, και λόγω άλλης φιλοσοφίας μετάδοσης κίνησης και αντάξιοι σε ιπποδυνάμεις και στα ίδια χρήματα.

Σε μια χώρα με άσφαλτο που ουσιαστικά εκμηδενίζει το μειονέκτημα της << μονο >> - κίνησης (ας μου επιτραπεί ο όρος) τα πράγματα ίσως είναι διαφορετικά και υπέρ του Μ3.

Και πάλι το σκέφτομαι πολύ φιλοσοφικά γιατί δεν έχω ζήσει ούτε δεύτερο με τόσο γρήγορα και ακριβά οχήματα.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση