Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 15-05-14, 16:45
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Η δική μου γνώμη, είναι ότι αυτό το φαινόμενο το έχω δεί να συμβαίνει πολλάκις στα διόδια Αφιδνών, όπου ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ οχήματα περνάνε κολλητά από οχήματα ΗΛΙΘΙΩΝ (σαν και εμένα) που έχουν e-pass πληρωμένο....

Με κίνδυνο να σε τρακάρουν. Άσχετα αν είναι ασφαλισμένα ή όχι....και τον κίνδυνο να μετατρέψουν το ατρακάριστο όχημα σου σε επισκευασμένο.

Με τον κίνδυνο να συμβεί τραυματισμός, δικός μου ή μέλους της οικογένειας μου ή και του σκύλου μου.

Γιατί ρε παιδιά?
Για να μην πληρώσουν?


Ας μην πληρώσουν. Δε με νοιάζει αν θα πληρώσει ή όχι ο καθένας.

Ας περάσουν κανονικά με απόσταση, να τους γράψει και η κάμερα αν είναι πραγματικά μάγκες και ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ αυτό που κάνουν. (Όπως πάρα πολλοί από τον δήμο Ωρωπού που γνωρίζω και παρακαλούν- τουλάχιστον πέρσι που είχα συζητήσει το θέμα- να τους γίνει και μήνυση από την εταιρεία του δρόμου για να δικαιωθούν και να αρχίσει το ...ντόμινο λύτρωσης).

Καλά τα λέει και ο BMW Power για τους υπάνθρωπους που εκμεταλλεύονται όλους τους υπόλοιπους. Έστω και για φαινομενικά ασήμαντα πράγματα.

Εγώ που σας λέω, διαμαρτύρομαι για την τιμή των διοδίων η οποία είναι εξωφρενική, δεν περνάω όμως από την μπάρα ή κάνοντας τον καραγκιόζη περνώντας κολλητά από άλλους.
Πάω από τον παράδρομο. Δεν είναι η σηκωμένη μπάρα το μόνο μέσο για να περάσεις χωρίς διόδια.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση