Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #180  
Παλιά 27-12-10, 17:23
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
παδια να κανω κια εγω μια παρατρηρηση οποιοσ εχει 1000 ευρο και ειναι λευτασ ασ τα δωσει να παρει εργοστασιακα ξενον εγω βασηκα δεν κανω μαγκεσ τουσ εργοστασιακουσ εβαλα αφτερ μαρκετ φαναρακια μα προτζεκτορα πυγαν ια μου εκανα και ρυθμηση σε καλο υλεκτρολογιο μου το εβαλαν στο μυχανημα με κατοπτρο μου το ρυθμησαν και τωρα ειναι μια χαρα και τα κανει ολα μερα και διαβασα παραπανω οτι τα ξενον εμποριου δεν κανουν δουλια εκατσα δηπλα με ενα αοθντι σ3 με εργοστασια κα ξενον η διαφορα μεγαλη εγω στο δρομο εβλεπα τα παντα γιατι τα ξενον τα σωστα φωτιζουν τον δρομο πολη καλα και σε κανιουν να βλεπεισ ολεσ τησ ανομαλιεσ πχ λακουβεσ κατι που δεν κανουν οι απλεσ λαμπεσ ο φιλοσ μοθ με το σ3 επρεπε να ανυξει μεγαλη σκαλα για να δει ακριβοσ τισ ιδιεσ ανομαλιεσ με εμενα αλα τησ εβλεπα με την μικρη σκαλα βεβεα εχω δει αμαξια που φωτηζουν στο θεο ωποσ πχ μερικα σμαρτ αν δεν τα ρυθμησεισ δεν προκητε να κανεισ κατι ωποτε πασ σε καλο μαστρα με το καταλαηλο εργαλιο και στο ρυθμηζει οχι τα βαζουμε πανω και ελμε να πανε να μπιπ οι αλοι ωσον αναφορα για τα εργοστασια ξενον να σασ πω οτι ειναι φαναρη που εχουν πανω ενσοματομενουσ τουσ μετασχηματιστεσ αυτο για την αυτοματη ρυθμηση δεν το εχουν ολα ωμποσ ωποσ πχ τα οπελ αστρα και αοθδι σ3
Απάντηση με παράθεση