Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4063  
Παλιά 13-05-17, 21:35
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Με αφορμη την τιμη της Μ3 Ε30 στην εκθεση που προαναφεραμε,μιλουσα με φιλο απο εδω Ελλαδα και με ρωτησε ποσο θα την πουλαγα αν ημουνα στην θεση του μιας και εχει μια γνησια απο τον Οδδυ.Του λεω την γνωμη μου και το σκεπτικο μου για πολλοστη φορα μιας και τα εχουμε ξαναπει και του λεω περιπου μια τιμη μαζι με προσφατες αγοραπωλησιες δικες μου και μελων μας στο φορουμ σαν παραδειγματα.

Μου λεει ο φιλος μια τιμη σαν αυτη της εκθεσης και του στελνω με link αγγελια με ιδια τιμη για 996 turbo......για να μην πω οτι απο ιδιωτη αγοραζεις και λιγο πιο χαμηλα απο οτι λεει το car.gr

Μετα απο λιγο μου λεει οτι καταλαβα τι εννοεις.....

Το κακο ειναι οτι οταν βλεπουμε mobile/autoscout24 να μην βλεπουμε μονο τιμες αλλα να βλεπουμε και ΤΙ καταστασης ειναι αυτα που πουλανε εξω.Εξω πενα εδω μετριοτητα με πολυ λιγες εξαιρεσεις που το ταβανι τους ειναι τα 25-30χιλιαρικα maximum.
__________________
Απάντηση με παράθεση