Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 15-04-09, 10:05
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ..................

Να το γραψω παλι γιατι μερικοι δεν μπορουν να το καταλαβουνε μαλλον......εαν παρεις μοντελο ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ας πουμε μετα τον 10-11/μηνα του 2003 δεν σου υπογραφει κανανας οτι δεν θα σπασει μιας και ο κινητηρας μπορει να ειναι παλαιοτερος και να βρισκεται μεσα στην ανακληση,ετσι δικαιοκλογειται και το γεγονος οτι βλεπουμε και 2004 μοντελο σπασμενα.Για να εισαι καπως καλυμενος πρεπει να παρεις ας πουμε καπως προχωρημενης ημερομηνιας μεσα-τελη 2004 και μετα το οποιο στελνει την τιμη ψηλα.Αυτα για να μην μπλεκεις με ανακληση κτλ.Αν παρεις μεχρι 10-11/μηνα του 2003 που ειναι η πλειοψηφια των Μ3 Ε46 στην χωρα μας μπορει να εχει ανακληση μπορει και οχι!!!!!Εμενα ας πουμε ειναι του 2002 και δεν εχει-εχω ρωτησει απειρες φορες εδω και Γερμανια οταν το πηρα!Ειναι καλυτερο ομως να την εχει κανει για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο-εμενα εκανε ο Γερμανος για να ειναι καλλυμενος και τα πληρωσε απο την τσεπη του αρα και εγω.Δεν κρινουμε το αμαξι απο βιβλια σερβις ΜΟΝΟ!!!!Καλο ειναι να υπαρχει και αυτο αλλα η γενικοτερη εικονα μεσα-εξω-ΑΠΟ ΚΑΤΩ μας δινει να καταλαβουμε με τι εχουμε να κανουμε.Τα χλμ οτι και να κανουνε σε εγκεφαλο-καντραν-κλειδια-φωτα κτλ δεν κρυβονται απο κατω αν εχει κανει χλμ το αυτοκινητο ακομα και με πλυσιμο ο καλος μηχανικος δεν θα ξεγελαστει ακομα και ο εμπειρος ιδιωτης.Κοιταμε πρωτα-πρωτα ΦΑΝΟΠΟΙΙΑ.....το αυτοκινητο εχει ευπαθεια πισω στο διαφορικο και σκιζεται......τσεκαρουμε σασμαν σε σβελτη αλλαγη γιατι απο τις κοντρες και τα σκισιματα κουρευονται τα γραναζια κτλ,ακουμε το διαφορικο.Αν εχει φαει σφαλιαρα φευγουμε μακρυα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες,υπαρχουν και αυτοι που σου λεει ''εγω θελω Μ3 Ε46 να λεει πισω και δεν μπα να εχει και καμια σφαλιαρα....''αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο και η τιμη θα ειναι αναλογη.Μην κολλατε στα χλμ εχω δει 100.000χλμ Μ3 Ε46 και εδειχνε σαν 50.000χλμ χωρις υπερβολη,η γενικοτερη εικονα θα μας δωσει το οκ να προχωρησουμε.Κοιταμε την αδεια του αυτοκινητου,τα περισσοτερα ειναι εισαγωγης οποτε αν λεει μεταβιβαση εχουν μεσολαβησει και αλλα χερια στην Ελλαδα οποτε τρεχα-γυρευε.Kοιταμε τα φτερα και το καπο του αυτοκινητου μπροστα,απο τα πολλα χλμ στην εθνικη με υψηλες τελικες τα πετραδακια δημιουργουνε πολλα σημαδακια ειναι και αυτο ενα δειγμα χρησης.Θα εγραφα και αλλα με P.M οσοι θελουνε κατι αλλο.

P.S Προσεχουμε τα πλαστικα στο εσωτερικο,δεν αλλαζονται ευκολα,τα τιμονια και οι λεβιεδες αλλαζονται,τα καθισματα επισκευαζονται αλλα τα πλαστικα ταμπλω κτλ θελουν πολυ δουλεια....κατα τα αλλα ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ ευχομαι στους ενδιαφερομενους θα τη χρειαστειτε!

P.S OΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ-ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ εκτος και εαν βρεις κανεναν χρεωκοπημενο που καιγεται για ζεστο κασ-ερι!

P.S Ξεκολλατε απο το τιμονι στο PROMOTIONAL VIDEO...ειναι αμαξι προπαραγωγης και φοραει αυτο το τιμονι για αυτο και δεν το εχει το REALOEM μεσα.Δεν υπαρχει ουτε ενα αμαξι
σε χιλιαδες φωτο που εχω και εχετε απο Μ3 Ε46 απο ολο τον κοσμο που να φοραει αυτο το τιμονι.Η σφαλιαρα και ανοιξε ο αεροσακος η ετσι του την βαρεσε του ιδιοκτητη και το αλλαξε η απλα ειχε τοσα χλμ που το τιμονι ειχε γινει στεφανι του χουλαχουπ και τσιγγουνευτηκε να πληρωσει καινουργιο γνησιο ///Μ.

P.S Μην παρασυρεστε μονο απο τους τριγμους αν εχει η ΔΕΝ ΕΧΕΙ.....μπηκα σε Μ3 Ε46 φετος με 200.000χλμ και δεν ετριζε....ελαχιστα!!!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 15-04-09 στις 10:20
Απάντηση με παράθεση