Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 15-04-09, 14:40
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
το τιμονι φιλε μου δεν το ειδα πανω σε αυτοκινητο το ειδα και το επιασα με τα χερια μου σε μαγαζι με μεταχειρισμενα ανταλλακτικα εδω στη θεσσαλονικη και για να σου κανω μια περιγραφη το τιμονι αυτο ειναι τοσο χοντρο οσο και το κλασικο Μ3 με πιο σκληρο δερμα και οι εσοχες που εχει επανω (τα καρουμπαλακια που εξεχουν στα Μ τιμονια) εχοθν θεση για τα δαχτυλα δλδ εχουν μια κουρμπα που αν βαλεισ τον αντιχειρα σου καθεται ακριβως!!!η διχαλα κατω ειναι ιδιο χρωμα οπως και στο κλασικο Μ τιμονι και εχει ακριβως στο τελειωμα της διχαλας το σηματακι της Μ// δυστυχως οπως σου ειπα το τιμονι δεν το πηρα γιατι το φοβηθηκα αλλα ειχα παρει το παρτ ναμπερ του και το χτυπισα στο ΟΕΜ και υπαρχει και δυστυχως το τιμονι αυτο πουληθηκε και δεν μπορω να το βρω να στο βγαλω μια φωτογραφια να το δεις και συ!!!!! τωρα απο εκει και περα δεν μπορω να κανω κατι αλλο να πεισω ουτε εσενα ουτε κανεναν αλλον!!!(και δεν εχω κανενα λογο να πω και ψεματα οτι ταχα υπαρχει)

ΥΓ αα και υπαρχουν και καποια παιδια απο εδω μεσα που τους το ειχα πει και ενας μαλιστα ειχε παει και το ειχε δει οταν εψαχνα να αγορασω τιμονι!!αν θυμαμαι καλα ηταν ο ΓΙΩΤΗΣ 320ci που το ειχε δει !!!αν το θυμαται ας μας βοηθησει και αυτος!!!!
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση