Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 10-01-14, 13:12
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν είπα 240 ότι είδα εννοούσα στα πατήματα προς πειραιά όπου και εσύ όπως έγραψες στο πρώτο μήνυμα πήγαμε μέχρι 240. Φυσικά και στο προς Άγιο Στέφανο δεν είδα 240 αφού έκοψα και εάν θυμηθείς καλά είχα αμάξι εμπρός μου. Δηλάδη σε κατηφόρα που με ευνοεί λόγο περισσότερου βάρους θα είχα χειρότερα αποτελέσματα απ΄ότι στην ανηφόρα που είμασταν στο καρότσι? Μου φαίνεται πως τις σκοπιμότητες τις βλέπεις μόνος σου....με το 36 κόμπακτ πήγαμε μέχρι 200 και κόψαμε διότι ανοίξαμε με κίνηση νωρίς το βράδυ του στιλ 9-10. Εντάξει όσο για τον αέρα του νικητή....τι να σχολιάσω....υπήρχε ωραίο κλίμα και κάναμε χαβαλέ με όλα τα παιδιά....απλά εσύ για κάποιο λόγο από τη στιγμή που γυρίσαμε ήθελες να χαλάσεις το κλίμα αμφισβητώντας με ότι το αμάξι μου είναι μαμά...όπως και τώρα που βλέπεις σκοπιμότητες, σενάρια ότι κόβω, και αέρα νικητη....

Στη δυναμομέτρηση έβγαλα 331 PS και όλοι γνωρίζουν πως τα καλά 46άρια τόσα βγάζουν (325 +). Aπλά όπως είπες έχεις συνηθίσει να ρίχνεις κολώνες σε 46άρια και σου ξενίζει που βρέθηκε ένα με το οποίο σε δύο επαναλήψιμα ανοίγματα (το ένα μάλιστα κοντά στην εργοστασική τελική ήτοι 240) πήγαινες στην καρότσα...και βλέπεις σκοπιμότητες κλπ. Δες εδώ τη δυναμομέτρηση της supersprint σε maha σε μαμά Μ3 Ε46...332ps
http://www.supersprint.com/en/IT/pro..._lhd__rhd.aspx

Γενικά κάθε φορά έχουμε πολύ καλό κλίμα στις συναντήσεις, είναι κρίμα να προσπαθείς να το χαλάσεις κατηγορώντας με και αμφισβητώντας με. Δεν θέλω να ανοίξουμε πέμπτες ή πάνω από τα 200 που το δικό σου θα μου ρίξει κυάλι όπως εννοείς παραπάνω...αυτά είναι εικασίες και σενάρια...γενικά δεν θέλω να ξαναπατήσω μαζί σου διότι παρεξηγείς πολλά πράγματα και αμφισβητείς/κρίνεις/χαρακτηρίζεις σε βαθμό προσβλητικό. Και πίστεψέ με εγώ ανοίγω για να περάσω καλά και να κάνουμε χαβαλέ και δεν έχω καμία όρεξη για εντάσεις....οπότε απλά από δω και πέρα θα σκανάρω καλύτερα με ποιον θα ανοίγω...

Δεν μας είπες όμως γιατί εσύ έκοψες όταν πήγαμε να ανοίξουμε τρίτες και σου πετάχτηκα με τη μία μπροστά αλλά μετά είπες έκοψες γιατί στην τρίτη ήσουν εκτός ροπής....άλλωστε δεν την ανοίξαμε και τόσο χαμηλά την τρίτη....πηγαίναμε με 80 - 100 κάπου εκεί....
Σε ρωτησε ο Πανος ΓΙΑΤΙ ΕΚΟΨΕΣ και απαντησες ΜΑ ΕΙΔΑ 240 ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΜΕ;;
Οτι ελεγα πριν απο την κοντρα στα ειπα και μετα. Ειπα οτι εγω απο τον μαχα ξερω αλλα για το αμαξι σου. Οσο για το πατημα που λες οτι εκοψα ημουν ουτε καν 3000 και εκανα πατα ασε εν ριπη οφθαλμου ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΑ και μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις. Εσεις με φαγατε να ερθω χτες και να πατησω και να σου πω την αληθεια νομιζα οτι θα ησουν και μπροστα αν κρινω την διαφορα που ειχες κανει στο Αγγελο. Πατησαμε ησουν πισω, ουτε κι εγω θελω ποντικιες και τετοιου ειδους πατηματα. Εχω πατησει ουκ ολιγες φορες με παιδια απο το κλαμπ και με 92αρια και με 46αρια κλπ αλλα δεν μπηκα καν στην διαδικασια να μπω να γραψω διοτι ηταν καθαροι και σωστα παιδια. Δεν ειναι τυχαιο το οτι μπηκα στην διαδικασια να το γραψω(ηξερα που το πηγαινες και δεν σου εκατσε). Ουτε το πρωτο 46αρι ησουν που πατησα ουτε το τελευταιο στην τελικη.