Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 22-12-09, 18:25
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω τι είχες, ούτε με νοιάζει να σου πώ την αλήθεια. Γερός να είσαι να έχεις.
Εγώ είχα ένα Ε28 και είχα αυτοκίνητο, έχω ένα Ε46 και δεν έχω αυτοκίνητο.
Είχα μία δεδομένη ποιότητα κατασκευής, και έχω μια εντελώς διαφορετική υποβαθμισμένη κατά την δική μου κρίση, ποιότητα.
Γιατί το να πατάς την εταζιέρα με το χέρι, και να τρίζει όλο το αυτοκίνητο δεν είναι ποιότητα.
Το να έχεις πλαστικό πετάλ συμπλέκτη, που φθείρεται στην βάση και παίζει δεξιά αριστερά, δεν είναι ποιότητα.
Το να παίζει όλη η κονσόλα του χεροφρένου με ελαφριά πίεση, δεν είναι ποιότητα.
Το να κάνει γκλάγκα γλούκα απο τα ημιαξόνια, δεν είναι ποιότητα.
Το να καίει λάδια μετά απο 200.000 χιλιόμετρα δεν είναι ποιότητα.
Το να πέφτουν τα παράθυρα κάτω, δεν είναι ποιότητα.
Το να τρίζουν ασύστολα τα παράθυρα επάνω στις τριμούχες, δεν είναι ποιότητα.
Θα τα γράψω κάποια στιγμή...
Απο ποιότητα οδήγησης, και θέση οδήγησης σε σχέση με το Ε28, το Ε46 είναι πολύ πίσω.
Είχες ποτέ Ε28?
Εμένα με το Ε46 στα μεγάλα ταξίδια με πονάνε τα γόνατα, εκτός και αν εμπλέξω το cruise control.
Στο Ε28 δεν είχα ποτέ τη διάθεση να εμπλέξω το cruise control.
Την καταλαβαίνεις τη διαφορά?
Φίλε μου δυστηχώς και εγώ έχω δει στο αμάξι μου σχεδόν ολα αυτά που περιγράφεις...Και είναι και άλλα που δεν έχεις γράψει...
Δεν ξέρω για άλλα αμάξια πάντως για ΒΜW AΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!!

Αλήθεια για τον τζόγο που λες στο πετάλ του συμπλέκτη τι μπορεί να κάνεις?Μπορείς να αλλάξεις κάτι για να μην παίζει?Γιατί και εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα!

Θα επαναλάβω,δεν ξέρω για άλλα αμάξια...Αλλά σαν μάρκα περίμενα σίγουρα πολλά περισσότερα για 1600 με τιμολόγιο αγοράς 27.000euro...
Απάντηση με παράθεση