Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #486  
Παλιά 19-08-10, 12:42
thanblan Ο χρήστης thanblan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-08-2009
Μηνύματα: 582
thanblan will become famous soon enoughthanblan will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασιλη μετα την τελευταια μου επισκεψη....ολα ειναι οκ...δεν μου κανει τιποτα πλεον...τωρα δεν εχω ακουσει το τακ απο την πεταλουδα αλλα το αμαξι δεν παρουσιαζει κατι ....τωρα μπηκα σπιτι και ερχομουν ταπα απο αθηνα...ουτε στην κινηση κανει κατι και στην εθνικη τα ιδια 215-220χλμ....
οσο για το οτι οταν καποιο αμαξι δεν αρπαζει και κανει σαν να ζοριζει η μιζα και μετα απο καποια 1-2 σακοντ παιρνει μπροστα,την παρασκευη εστειλα καποιον στον μηχανικο μου που το ειχε το προβλημα αυτο(σπανια)και που σε αλλη αντιπροσωπεια του ελεγαν οτι ισως φταιει η μπαταρια η αλλιως να σου ανοιξουμε την μηχανη(αυτα ακριβως μου ειπε το παλικαρι)ο δικος μου ο μηχανικος του βρηκε αμεσως δυσλειτουργια αισθητηρα αερα εισαγωγης(το 116 δεν εχει κλεισει χρονο ακομα)....μηπως να ρθεις ρε βασιλη καμια βολτα απο δω?
τελικά 13/8/ άναψε και σε μένα το περίφημο κίτρινο λαμπάκι. 20.000 χιλιόμετρα περίπου. άναψε και δεν έλεγε να σβήσει όσες φορές και εάν το ξαναέβαλα μπρός. άναψε εν κινήσει αρχικά και τέλος. κανένα άλλο σύμπτωμα στο αυτοκίνητο, πέραν αυτών που έχω πάντα.
την επομένη 14/8 πάω στην αντιπροσωπεία του νομού που ήμουν διακοπές. είχε γράψει βλάβη στον αισθητήρα νοξ.
το έσβησε και μου είπε πως αν το ξαναβγάλει ως σφάλμα θέλει αλλαγή ο αισθητήρας.