Θέμα: Η νεα Μ5
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 30-07-04, 15:32
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strax
Ναι, αλλά το πρόβλημα είναι ότι πλέον όλα αυτά πρέπει να γίνονται και να διατηρείται ο πολιτισμένος χαρακτήρας, να μην σκορτσάρει και να τζογάρει τίποτα! Εκεί είναι το πρόβλημα, για αυτό ανακαλύψανε και τις Cdv βαλβίδες και όλα αυτά τα γκατζετάκια που μας κάνουν τη ζωή λιγότερο ευχάριστη!
Συμφωνώ απολύτως αλλά όχι να γίνεται το ίδιο και στα Μ.
Είναι γεγονός ότι όλοι εμείς οι βλαμμένοι προσπαθούμε να πάρουμε ένα αυτοκίνητο όσο πιο κοντά στα Μ μπορούμε. Και δεν πρέπει να έχουμε απαιτήσεις Μ από ένα 330 για παράδειγμα. Αλλά πιστεύω ότι όλα τα Μ πρέπει να είναι πραγματικά sport και αυτή η διαφορετικότητά τους τα κάνει και τόσο ποθητά.
Το να έχει για παράδειγμα ένα αυτοκίνητο 0-100 5 δευτερόλεπτα δεν το κάνει αυτόματα sport αλλά απλά γρήγορο. Εκεί μπαίνει και το θέμα κιβωτίου για εμένα.
Ίσως είμαι παλιομοδίτης αλλά έτσι έχω μεγαλώσει ανακατεύοντας την βενζίνη................
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση