Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2002  
Παλιά 05-06-11, 12:27
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννη ομολογώ πως φίλε (χωρίς να σε ξέρω, και σε παρακαλώ μην παρεξηγηθείς) αλλά ώρες ώρες καταντάς ΠΑΡΑ πολύ κουραστικός και σκέφτομαι αν πραγματικά αξίζει το όλο θέμα για ένα Μ3 Ε30.
ΟΦΕΙΛΩ όμως να σεβαστώ το πάθος και τη συγκέντρωσή σου στο στόχο για την εύρεση ενός ΚΑΘΑΡΟΥ και σύμφωνου με τα δικά σου στάνταρ όχημα. Μακάρι να είχα αυτή την προσήλωση σου εγώ σε άλλα πιο φλέγοντα δικά μου θέματα.

Εύχομαι ΟΛΑ να πάνε καλά, αν και βλέποντας το πόσο μίζερος (με την καλή έννοια) είσαι, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι η εύρεση του σωστού Μ3 ΔΕΝ είναι ούτε θέμα τύχης ούτε ευχής. Μπράβο λοιπόν.
Aπο αυτο το post σε εκτιμησα ακομα πιο πολυ Λευτερη και ας μην εχουμε βρεθει μεχρι τωρα απο κοντα.Ετσι περιμενω να μιλανε οι φιλοι (κυριως οι ανδρες) μεαξυ τους και οχι με πισωμαχαιρωματα κτλ.

Το εχω κουρασει το θεμα αλλα για εμενα δεν ειναι απλα μια Μ3-Ε30 αλλα η αποκτηση της κλεινει εναν κυκλο (απο κοντα αυτα).

Το καταλαβαινω αυτο που λες (για το αν αξιζει τον κοπο σαν αμαξι κτλ) αλλα για εμενα (και για ελαχιστους ακομα) αξιζει παρα πολυ και εξαλλου δεν νομιζω οτι πολλοι θα πουλαγανε Μ3 Ε46 για μια Μ3 Ε30,αυτο απο μονο του λεει πολλα νομιζω για τον χαρακτηρα μου (ακομπλεξαριστος εντελως σε σημειο αηδιας) με πραγματικη αγαπη για την BMW.

Ευχαριστω για τη βοηθεια ολους,υπομονη λιγο ακομα μονο!
__________________
Απάντηση με παράθεση