Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 03-04-09, 21:13
takism3 Ο χρήστης takism3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-11-2006
Μηνύματα: 166
takism3 is an unknown quantity at this point
..........

ο καθενας με τις αποψεις του.....κυριε αφου δε θες φιλε oldcar...εσυ υποστηριζεις τα δικα σου και εγω τα δικα μου......και φυσικα θα το πλακωνα στο ξυλο φιλε μου αν ηταν μεθυσμενος και με τρακαρε οπως θα πλακωνα και εναν που θα με εκλεβε ειμαι της κατηγοριας οτι μερικοι θελουν μπουνιες για να λογικευτουν --εσυ φυσικα δεν εισαι--δε παει να πει φιλε μου σε ενα ελευθερο κρατος ολοι οι νομοι ειναι σωστοι και ειδικα στην Ελλαδα οπου οποιου νου του καβλωσει βγαζει νομους --δε μιλαω για κατι συγκεκριμενο--και το θεμα που θιγεις εσυ ειναι οχι αν θα τα παρει τα λεφτα απο το δικαστηριο αλλα οτι φταιει παραπανω απο τον μεθυσμενο......μιλας τοσες φορες για τον παιδι αυτο παρα γι αυτον που τον τρακαρε....sorry κιολας αλλα δε νομιζω να πινεις??????????μη παρεξηγηθεις παλι.....η μονη παραβαση του εκτος απο το μοτερ που για μενα ειναι μηδαμινη γιατι ειναι μονο χαρτουρα το ξαναλεω μονο χαρτουρα και παραβολα...και το οτι ειναι νομος δε πρεπει να τον υποστηριζουμε..οπως σου ειπε μπορει να ειχε σταματησει 2 λεπτα πριν και να μην ειχε προλαβει να βαλει τριγωνο δε βλεπω και σοβαρα παραπτωματα.....οποτε κατα υα λεγομενα σου αμα δε του δινε και τα 2500 να τον αφηνε να παει σπιτι του...ετσι ... εσυ δλδ εισαι ανθρωπος του νομου????????δε πας ποτε πανω απο 130 δε τρεχεις δε κανεις οποτε ας αφησουμε τις εννοιες του νομου .....να πας φιλε μου δικαστικως και αμα θες τηλ καλου δικηγορου πες μου να σου πω ειναι Αθηνα και ασχολειται μονο με ασφαλειες.....
__________________
m3
Απάντηση με παράθεση