Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 05-03-15, 15:32
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι, τα πεζω ειναι μαλλον πιο αξιοπιστα απ'τα bmw.
Ιδιως απο την Ε46 που εχει βγαλει ο,τι προβλημα μπορει να φανταστει κανεις, τα πεζω της εποχης ηταν πιο αξιοπιστα.

Ολοι αγαπαμε τη bmw αλλα και οι Γαλλοι δεν ειναι opel ουτε vw, ξερουν να βγαζουν σοβαρα αμαξια.
Δεν ξέρω για ε46 αδερφέ αλλά το 36 που χω μετάπο 12 χρόνια συμβίωσης ένα κοντέρ ζήτησε και 2 ακρομπαρα μαζί με 2 μαρκουτσια.τα υπόλοιπα προληπτικά όχι οτι τα ζήτησε...
Άμα είχε το πεζο ακόμα η κοπέλα τι θα ειχε ζητήσει κανείς δεν ξέρει...μάλλον πολλά όπως 2 φίλων μου..
Μήπως είναι και από τη μερσεντες πιο αξιόπιστα?έλεος...
Υ.Γ.για την άγκυρα το είπα γιατί και γΩ έχω μικρό αμάξι..Ε δε φρενάρουν το ίδιο πως να το κάνουμε..όταν υπάρχουν 250 κιλά βαρους διάφορα λογικό δεν ειναι?και γΩ άμα βάλω φρένα στο Κορολλα από το 2 λίτρο θα ναι καλύτερο αλλά παίζει ρόλο και η καρότσα.


τεσπα βαλτου ένα άλλο μοτέρ πάνω ξεφτίλα τα βρισκεις τωρα..μην ασχοληθείς με επισκευές δεν αξιζει..
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση