Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 24-01-08, 13:24
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xristaras Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάντως που έπαθα την ζημιά και άνοιξα και το θέμα τι να πω δεν ξέρω. Μου αλλάξανε και τους 4 πολλπλασιαστές να πώ ότι φταίει το αυτοκίνητο λοιπόν? Τόση ατυχία? Άρα η βενζίνη σπάνια φταίει? Απίθανο μου φαίνεται. Ίσως αν όντως καποιος κάποτε πάει με δείγμα στο Υπουργείο και βγεί η απόφαση ότι έφταιγε η βενζίνη τότε ποιός θα έχει δίκιο??.... Και οι μηχανικοί των συνεργείων ξέρουν δεν νομίζω ότι το λένε τόσο εύκολα ότι φταίει η βενζίνη!!

Κοιτα να δεις, σκεψου οτι εχω 5-6 φορες τα δικα σου χλμ, κυκλοφορει το αμαξακι στον δρομο 20 χρονια τωρα, βενζινη εχω βαλει απο την μιση Ελλαδα και προβλημα απο βενζινη δεν ειχα ποτε. Αρα μαλλον τα βενζιναδικα εχουν ειδικες αντλιες που αναγνωριζουν συγκεκριμενα μοντελα αυτοκινητων και καινε τους πολλαπλασιαστες τους.

Στην τελικη, ΟΠΩΣ και να το κανουμε βενζινη και πολλαπλασιαστες απλως δεν κολλανε μεταξυ τους με τιποτα. Επισης αν ειχε προβλημα η βενζινη θα ειχε προβλημα καυσης το αμαξι και βαζοντας αλλη βενζινη θα δουλευε καλα. Αν ηταν 'βρωμικη' και βουλωνε μπεκ, θα τα μαζευε το φιλτρο βενζινης. Και σιγουρα δεν γινεται ενα αμαξι να παιζει ενας κυλινδρος, ο αλλος μισος, οι αλλοι καθολου, να φταιει η βενζινη και αλλαζοντας ενα μπεκ ολα να δουλευουν ξανα σωστα. Αυτα συγνωμη αλλα ειναι δικαιολογιες παιδιων δημοτικου. Οι μηχανικοι απλα ειναι επαγγελματιες και ξερουν την καλυτερη λυση για τα παντα. Ειναι παρα πολυ ομορφο να εχεις καποιον να του πασαρεις την ευθυνη...
Απάντηση με παράθεση