Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 05-11-13, 01:15
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσένα περίμενα για να ψάξω στο google να μάθω αυτά που θέλω.......................

Τα δήθεν επιχειρήματα σου, είναι η λογική σου.. το έχουμε δει και στο παρελθόν εξάλλου. Δεν είναι η 1η φορά.

Βέβαια, όσον αφορά τους ενεργειακούς δείκτες των ελαστικών, σου έβαλα μέσα μια λίστα με ελαστικά όπου φαίνεται ξεκάθαρα πώς ένα σπορ ελαστικό πέφτει χαμηλά στον ενεργειακό συντελεστή σύμφωνα με τα στοιχεία των ίδιων των εταιριών, η απάντηση σου είναι η αναφορά στα κινέζικα......

Kαι τώρα σε αφήνω στο Βασίλειο σου, δεν έχει άλλο post. Έχω κι άλλες δουλειές να κάνω.

Y.Γ. Την μπανάνα... κράτα την για προσωπική σου χρήση
Tα δήθεν επιχειρήματά μου είναι απλή φυσική που και παιδάκι γνωρίζει, με αναφορά σε επίσημες πηγές για όποιον διαβάζει. Εσύ όχι μόνο ισοπέδωσες την φυσική, βγάζοντας στο τέλος πως τα αυτοκίνητα τρέχουν πιο γρήγορα στο χιόνι και καίνε το μισό στο βρεγμένο, αλλά πήγες και δημοσίευσες την δική μου πηγή (!!!) ως υποστήριξη αυτών που λες, ενώ σε καμία πηγή που έβαλες δεν συνδέεται πουθενά το οτιδήποτε προσπαθείς να υποστηρίξεις. Όχι απλά δεν συνδέεται, αλλά και αυτά που υποστηρίζεις αναιρέθηκαν, από τις πηγές που ο ίδιος βάζεις.

Όσον αφορά τους ενεργειακούς δείκτες των ελαστικών, έβαλες μία λίστα όπου τα Κινέζικα βγαίνουν καλύτερα και που σε καμία περίπτωση ο δείκτης δεν συνδέεται με τις επιδόσεις πρόσφυσης. Εσύ λες πως συνδέεται με τις επιδόσεις πρόσφυσης (και μετά έβαλες πηγή που το αναιρεί κι αυτό). Εσύ πήγες και σύνδεσες τριβές με αντίσταση κύλισης, μάλιστα δήλωσες ο ίδιος πως "η κοινή λογική τα λέει αυτά", και τώρα μου κοπανάς κιόλας πως εγώ είμαι αυτός που στηρίζομαι "στην λογική μου", που τα έχω εξηγήσει σε επίπεδο να το καταλαβαίνει εξάχρονο. Κι τα επιχειρήματά σου; Η "κοινή λογική", πως "εσύ ξέρεις", πως "είμαι δεν είμαι 30 χρονών", να "πάω να κάνω τον βασιλιά των πιθήκων" και, στο τέλος, πηγές, με την δική μου να περιλαμβάνεται, που ισοπεδώνουν όλα όσα είπες ο ίδιος.

Με άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε. Λυπάμαι για σένα...
Απάντηση με παράθεση